Pytania o Republika CzeskaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Widziałem dwie ciekawe propozycje. Lycomobile 150 hrywien za 1 GB. A travelsim za 25 kopiejek - 1mb, kto ich używał? A może jest coś lepszego?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Muszę pilnie porozmawiać z żoną, która mieszka w Hotelu Devin, ale nie znam numeru pokoju, jak mogę znaleźć numer telefonu do serwisu informacyjnego?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę abyś doprecyzował i zweryfikował opłatę za pobyt w Twoim hotelu. Gyrenko Iryna od 25 września do 28 września. czekam na twoją odpowiedź, dziękuję
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu jest WiFi?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi, że jadę do Czech, czy operator "życie" tam zabiera?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, jakie połączenie opłaca się połączyć w Pradze? a jeśli połączenie natywne jest w roamingu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jak można dzwonić na Ukrainę poza roamingiem, wiem, że niektóre karty można kupić, ale pytanie co i gdzie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
jakie opcje są dostępne w hotelu? [email protected]
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Po raz pierwszy jedziemy do Czech. Kiedy podróżujemy, lubimy pomijać „planowe” wycieczki. W związku z tym, gdy naprawdę nie chcecie iść do „polecanej” tawerny, planujemy zatankować się we własnym zakresie w jakieś niepozorne, ale znane miejscowym super-piwem :-) Stąd pytanie: Czy rozumieją ukraiński (rosyjski, angielski) w praskich kawiarniach, sklepach, sklepach itp.? Albo za pomocą gestów i pomruków :-) ? Dzięki!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Interesuje mnie czy internet działa w hotelu i czy ta usługa jest bezpłatna?Po prostu bardzo często internet działa w hotelowych lobby i ludzie spędzają tam czas z laptopami)))
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu jest rosyjskojęzyczny lekarz lub personel?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto może pomóc w poszukiwaniach pod adresem Adres w Ołomuńcu, ulica Yakoubka od Stribra-76, tam mieszkała moja pierwsza miłość, którą poznałem podczas służby wojskowej w tym mieście w latach 1971-1973 i kiedy zacząłem marzyć, byłem już szukam od kilku lat i do tego kupiłem komputer i podłączyłem internet w którym uczę się pracować. Kto może wejść na tę ulicę i zapytać NUT VERA, czy w ogóle żyje? Z góry dziękuję. Z poważaniem dla wszystkich, którzy odpowiedzą na moją prośbę!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zwracam się do WAS z bardzo dużą prośbą, a mianowicie: W latach 1971-1973 odbywałem służbę wojskową w OLOMOUTS. Tam, w sportowym miasteczku w 1972 roku poznałem dziewczynę GAYKOVA VERA. Pracowała jako introligatorka w jakiejś fabryce lub drukarni, mieszkała na ulicy. Yakoubka ze Stribr - 76. I zakochałem się w niej, poznaliśmy się tam potajemnie, ale służby specjalne nie pozwoliły nam się pobrać. Od kilku lat szukam, jakby takiej ulicy nie było. Proszę o pomoc pod podanym adresem, aby dowiedzieć się, czy istnieje moja pierwsza MIŁOŚĆ? Z szacunkiem dla CIEBIE Tarasenko Petr Alekseevich!
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Gdzie znajdę darmowy internet?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już