Pytania o Republika CzeskaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Dzień dobry! Powiedz mi, którzy touroperatorzy zapewniają autobusy na wycieczki z Ukrainy do Europy z otwartymi i działającymi toaletami. Chcę wybrać się z dzieckiem w wieku 8 lat na wycieczkę bez nocnych przepraw.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
W Pradze jest miejsce do zamieszkania - z dalekim krewnym, a wycieczki, posiłki - będą przez nią organizowane.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam. Mój mąż i ja chcemy pojechać do Pragi w kwietniu, ale nie wiemy od czego zacząć. Doradź, z którym operatorem się skontaktować, który hotel wybrać i co zobaczyć. Najważniejsze, że wycieczka autokarowa nam nie odpowiada, chcemy polecieć tam iz powrotem. Dzięki
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
Zainteresowany poziomem obsługi, przewodnikami, transportem
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Gdzie lepiej spędzić mały romantyczny weekend z mężem na srebrnym weselu. Paryż nie jest oferowany.
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 23 odpowiedź
Co to jest i dlaczego i czy w hotelach są jakieś inne opłaty i ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Chcemy tam spędzić wakacje, co możesz powiedzieć o tej firmie turystycznej
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Nie miałam jeszcze wizy Schengen w paszporcie Oficjalnie nie pracuję Chcę wykupić wycieczkę (lotniczą) do Czech Proszę doradzić gdzie jechać? mój e-mail: [email protected]
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam użytkowników forum! Planuję wyjechać na początku sierpnia, chętnie otrzymam informację zwrotną od wszystkich, którzy skorzystali z tej oferty. :-)
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy pojechać z przyjacielem na wycieczkę autokarową Mieszkamy w Ługańsku Które biuro podróży lepiej wybrać?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wcześniej podróżowaliśmy z Accord i Fairy, ale ich daty nie są teraz całkiem aktualne. Doradź znanym touroperatorom, potrzebujesz wycieczki autokarowej bez przepraw nocnych, z wyjazdem ze Lwowa lub Chopu. Najlepiej Czechy. Dzięki.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jest wybór, zamierzali pojechać z trasą Alliance, przekonali mnie, żebym pojechał na trasę Accord.Teraz stoimy przed wyborem, wycieczka autokarowa „Sześć pięknych chwil – Czechy” – jest najtańsza i oczywiście przyciąga. Druga opcja, wycieczka „Ulubiony duet Praga i Budapeszt” bez nocnych przepraw. A trzecia opcja, najdroższa wycieczka lotnicza” Do Pragi samolotem. tak strasznie w autobusie? wycieczka jest lepsza, jeśli chcemy odwiedzić Pragę maksymalnie Drezno?, aby przejść i między rozpoczęciem trasy? Jaka jest pogoda w październiku?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Nie mogę znaleźć recenzji o touroperatorze Zlata Praga St. Petersburg, czy jest wiarygodna, czy warto się z nimi skontaktować (jest taka w EFRT, sprawdziłem)
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jedziemy z Amigo, Zlata Praga wycieczka, ile czasu zajmuje organizatorowi wycieczki wystawienie dokumentów na lotnisku (wylot z Wnukowa o godz. 11-35)? Czy organizator wycieczek jest wiarygodny?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Prosimy o poinformowanie organizatora wycieczek do Pragi z Kijowa. Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Pod koniec maja chcemy lecieć do Pragi. Znaleźliśmy na pozór dobre biuro podróży - pasuje zarówno pod względem pieniędzy, jak i terminów. Nazywa się Otus. Czy ktoś już z nimi latał? Podziel się swoim doświadczeniem. Czy były jakieś kłopoty? Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Czy każdy może podzielić się swoimi doświadczeniami z podróży do Europy (w szczególności do CZECH) przez 1001tur. Kupiliśmy wycieczkę w biurze w Nowosybirsku na początku kwietnia, ale z papierkową robotą powiedzieli, że mają przyjść dopiero w połowie maja, a lot będzie w połowie czerwca. Znalazłem kilka recenzji, które również opóźniały papierkową robotę, a następnie ogólnie nie odbierały telefonów. Naprawdę nie chcę być oszukany Podziel się informacją)) Z góry bardzo dziękuję!)) Tanya
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Nie chcę dokonywać złego wyboru!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
23-27 grudnia
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pytanie! Jeśli wybieramy się na wycieczkę do Czech, w której na przykład Paraga jest głównym miastem, + wycieczki krajoznawcze do Karlowych Warów, Drezna itp., czy można ich nie odwiedzić, czy jest to obowiązkowe? Rozważamy wycieczki krajoznawcze do Czech z takimi biurami podróży jak Natalie-Voyage, Tatur, Bohemia, Inkormatur.. Czy możesz polecić inne firmy turystyczne oferujące wycieczki autokarowe?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Chcę pojechać na wycieczkę autokarową do Czech Kto korzystał z usług tego operatora? Wszystko jest interesujące.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Który ukraiński touroperator najlepiej sprawdza się w Czechach?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, godne kijowskie agencje na wycieczkę krajoznawczą do Pragi + Drezna.
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Cześć! Wybieram się do Czech na wycieczkę Praga + Drezno + Wiedeń. Teraz wybieram agencję, z którą się wybieram. Czy ktoś podróżował z Panda Travel lub Maxima Travel? Podziel się wrażeniami.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam. Na początku lutego chcę pojechać do Czech, zobaczyć Pragę i ewentualnie inne miasta. Jadę pociągiem z Moskwy. Czy możesz polecić sprawdzone biuro podróży lub konkretną wycieczkę? Jaki jest szacunkowy koszt?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam Chcemy, aby duża firma pojechała w sylwestra na wycieczkę do Czech. Powiedz mi, może ktoś miał już doświadczenie w świętowaniu Sylwestra w Czechach? Jaka jest tam pogoda zimą, gdzie powinienem się udać i ile może kosztować wycieczka. dzięki!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Kto w Czechach był gospodarzem „4 pór roku” i wycieczek z nich? Podziel się wrażeniami.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto jest organizatorem wycieczek Air Tours dla Accord i Ilves Tour? Mają po prostu identyczną wycieczkę lotniczą, ale ceny są inne… Nadal zastanawiam się, kto jest ich organizatorem wycieczek.
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
We wrześniu jadę do Czech. Zasugerowali Sojusz. Chciałbym poznać opinie na ten temat.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już