Pytania o Republika CzeskaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Wyjeżdżam na 6 pełnych dni.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jaką walutę lepiej zabrać ze sobą: euro czy mogę iść z rublami? Czytałem, że w jakimś rejonie lepiej zmienić wymienniki z Arabami, ale pod pewnymi względami (dokładnie nie pamiętam) trzeba być bardziej ostrożnym, bo. może oszukać.
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Drodzy eksperci, dużo czytam o tym, jak zmienia się waluta w Pradze. Oprócz pieniędzy chcę wziąć kartę, aby zapłacić w kawiarni za zakupy.Czy będę miał problemy.Karta jest weryfikowana w krajach bałtyckich,Skandynawia.Dziękuję
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, kto teraz lub niedawno przyjechał z Pragi, jaki jest kurs wymiany dolarów w arabskich giełdach ???
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! powiedz mi proszę, którą walutę bardziej opłaca się zabrać z Rosji. dzięki
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 10 odpowiedzi
Nie rozumiałem, co lepiej zabrać ze sobą: dolary, euro, korony, czy to wszystko, ale tylko na kartach bankowych? Dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, czy kupić z góry określoną ilość koron, czy możesz sobie poradzić za euro. Niektórzy piszą, że przywieziono ich wcześnie rano na śniadanie do McDonalda, powołując się na fakt, że wszystko jest jeszcze zamknięte i dopiero tutaj biorą euro.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy warto zmienić euro na ich walutę w Pradze, czy będzie normalne płacenie również w euro? Dziękuję)
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ile za 100 euro w koronach czeskich?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy w Czechach nadal są w obiegu korony czeskie lub euro? A czy euro w ogóle tam „chodzi”? A jeśli w Czechach nadal musisz wymienić pieniądze na korony czeskie, czy lepiej zabrać ze sobą euro lub dolary? Dzięki.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
powiedzieć, że lepiej iść z dolarem. bo tam kurs euro/dolar jest bardziej opłacalny, kto był i wie ??????
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Teraz Privat Bank sprzedaje korony po 0,35 UAH. Kurs wymiany NBU wynosi 0,399 UAH. Co jest lepsze, kup korony prywatnie lub zapłać kartą w Czechach. Mam kartę bankową Raiffeisen.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
jadę w październiku, jestem na wycieczce autokarowej, w ogóle nie mam pojęcia ile pieniędzy zabrać ze sobą, co mieć ze sobą i jak najlepiej z walutą, tu wziąć euro i tam wymienić lub od razu wypłacić z konta bankowego w ich walucie.Proszę napisać wszystko co wiesz, będę bardzo wdzięczny :-)
17 lat wstecz  •  brak subskrybentów 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już