Pytania o EgiptWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Egipt
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Egipt
Myślę, że albo wymienić euro na dolary w Kijowie, albo już w Sharm euro na funty w wymienniku. Nie wiem, co jest lepsze.
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mój przyjaciel jest w sytuacji. Tydzień przed wyjazdem zachorowała na koronę. Potwierdzony test został przekazany do biura podróży. Podróż nie odbyła się. Powiedzieli, żeby poczekać do końca trasy. Wówczas operator poinformuje o decyzji o wysokości zwrotu. Terminy już dawno minęły. Biuro podróży milczy. Powiedz mi, jakie są opcje zwrotu pieniędzy przez sąd i jakich przepisów należy przestrzegać? Ile można zwrócić? Czy istnieje ryzyko, że w ogóle nie dostaniesz ani grosza? Nie było ubezpieczenia podróżnego.
2 roku wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Pytanie: czy ceny nadal będą spadać i kiedy, czy nie ma już nic do złapania? Rozumiem, że to ruletka, ale może ktoś przeanalizował częstotliwość niskich cen.
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Jestem zainteresowany ubezpieczeniem, które jest sprzedawane w ramach wycieczki zorganizowanej.
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
EgiptKair
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jakie były rzeczywiste zdarzenia objęte ubezpieczeniem? Nie potrzebuję reklamy ani antyreklamy, ważna jest sama kolejność działań turysty.
4 roku wstecz  •  15 subskrybenci 45 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Sharm pod koniec stycznia. W czwartek jedziemy z dziećmi. Wybraliśmy hotel Sunrise Diamond Beach Resort Select, ponieważ przyjaciele już tam odbyli wycieczkę. Sami tego jeszcze nie kupimy, bo. Czekamy na paszporty dzieci. Stale monitorowałem ceny hotelu i cena wzrosła o 400 USD za nasz skład i daty. Istota pytania: czy jest szansa, że ​​cena spadnie bliżej terminów wylotów? A może warto przyjrzeć się innym opcjom w pobliżu?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 28 odpowiedzi
Może ktoś wie, jak najlepiej zrobić w kwestii oszczędności. Czy koszty styczniowych wakacji spadną? Wybraliśmy Centido. Jak to zrobić dobrze?
5 lat wstecz  •  13 subskrybenci 17 odpowiedzi
Różnica wynosi 2-3 dni, ale pod względem ceny są dwie duże różnice. Biorąc pod uwagę koszt rezerwacji, nie jest on zbieżny.
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  11 subskrybenci 15 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  20 subskrybenci 28 odpowiedzi
Dziękuję za odpowiedź)
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, Proszę: 1. Czy opłata wizowa (25 USD) jest akceptowana w USD lub walucie lokalnej? Czy wydadzą resztę (jeśli dasz 50 USD lub 100 USD) 2. Kto wypłacił pieniądze z karty prywatnej (UAH)? Duża opłata za wypłatę? 3. Jaką walutą najlepiej zapłacić na ulicy? Wydawało mi się, że lepiej wypłacić lokalną walutę z bankomatu i tak zapłacić, bo nie ma małych dolarów, a często widuję komunikaty, że mogą nie wydać reszty itp. Dzięki!
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już