Pytania o JaremczeWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Jaremcze
Dzień dobry wszystkim! W tę niedzielę jest możliwość wyjazdu na 4 dni w Karpaty, wybraliśmy Jaremcze ze względu na bliskość i łatwość podróżowania. Jesteśmy trzema osobami dorosłymi i dzieckiem. Poradzili nam Vershina, tam wszystko jest już zabrane. Gdzie mieszkać?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Byłbym wdzięczny za informację: jak długo/problematyczny jest transfer samochodu z dworca kolejowego Iwano-Frankowsk do Jaremcza? Problem: dziecko zachoruje w samochodzie, więc przejazd do hotelu powinien być krótki. Zasoby internetowe podają odległość do Jaremcza 58 km i czas przejazdu 1 godzinę 20 minut. Z doświadczenia wynika, że ​​w tym czasie w Prykarpaciu/Zakarpaciu pokonujemy samochodem 20-25 km od dworca do hotelu. Czy droga do Jaremcza jest lepsza? Czy te same dziury? I musisz iść 2 godziny? Z góry dziękuję wszystkim.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Czytam dużo recenzji i już jestem zdezorientowany, nie mogę dokonać ostatecznego wyboru. Wyjeżdżam z mężem w sierpniu, interesują mnie noclegi z balkonem i widokiem na góry, wycieczki i możliwość samodzielnego gotowania jeśli chcesz, najlepiej niedaleko centrum a cena około 200 UAH.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W którym z hoteli w Jaremczach lepiej zatrzymać się latem. Dla trzyosobowej rodziny. Z udogodnieniami i jedzeniem w hotelu. Dzięki!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy na wycieczkę w Karpaty. Chcielibyśmy zostać z Tobą. Ile kosztuje pobyt ze śniadaniem i kolacją w hotelu przez 7 dni dla 2 osób dorosłych. Zainteresowani w okresie od 20.02 do 27.02 oraz w okresie letnim lipiec-sierpień. Z góry dziękuję, czekam na odpowiedź. Irina.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy są źródła wody mineralnej i ile, gdzie się znajdują?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Proszę o pomoc w wyborze hotelu / willi / sektora prywatnego w Jaremczach dla młodej pary (mąż + żona), moje kryteria: domek z bali, balkon lub loggia z pięknym widokiem, basen, bliskość zalewu (naturalny) dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę poinformować, które hotele w Jaremczach mają transfer do Bukovel iz powrotem. Nie chcę trafić na zwykły transport.
12 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
planujemy przyjechać na nowy rok 2012 od 30 grudnia do 2 stycznia - jesteśmy w 2 osoby
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
weź ciepłe ubrania
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
od 19 do 21 sierpnia
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Witam, moja rodzina (4 osoby dorosłe i dziecko 6 lat) i planuję odpoczynek w Jaremczach (jedziemy autem), podobały mi się Wasze Domki nr 1, 3, 5 (4 miejsca), proszę o informację czy są wolne od 7.08 do 15.08 , ile kosztuje domek, wyżywienie, terminy płatności, rabaty? Oczekujemy na kontakt zwrotny ...
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Planujemy przyjechać do Jaremcza 4 lutego 2011 na 4 dni. Chciałbym zobaczyć zabytki, odetchnąć powietrzem i pojeździć na nartach. Jak daleko jest tor od Twojego hotelu? jaka jest cena za trzy noce w pokoju trzyosobowym.dziękuję
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy przyjechać z rodziną 3 osobową. w sobotę wieczorem do karmienia, potem sauna masaż.Po masażu herbatka relaksacyjna, nocleg i śniadanie rano Wyjazd w godz.10-11
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, proszę podać przybliżony koszt wakacji od 30 grudnia do 8 stycznia? Valentin t. 095 216 67 56
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać z mężem na 5-7 dni, żeby złapać święta Nowego Roku. Czy ktoś może zaproponować fajne miejsce? Żeby warunki były dobre, a ceny nie zaporowe. I żeby nie być bardzo nudnym. Nigdy nie byliśmy w Karpatach. Dlatego trudno sobie wyobrazić, jaka tam jest infrastruktura. Jedziemy autem, więc droga też jest ważna.
14 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Jaremcze na sadybi „Na schodach Dowbusza”? Powiedz mi jak to jest??? Dzięki
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto wie, gdzie odpocząć w Jaremczach na Boże Narodzenie? Powiedz mi proszę, jedziemy do 6 osób na 3 dni?!
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry dzień! Chcielibyśmy z mężem zatrzymać się w Państwa hotelu 18, 19 października na 2 dni. Proszę napisać ile to będzie kosztowało w pokoju standardowym. Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Potrzebujesz recenzji hotelu „Under the Rock”, który podróżował, odpowiada :) Chcemy tam przebywać 3 osoby dorosłe i małe dziecko (1,5 roku) w pokoju VIP. Zainteresowany lokalizacją, czy jest miejsce na spacer z dzieckiem? Czy daleko do sklepu?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Po raz pierwszy jedziemy na wakacje w Karpaty. Co trzeba zabrać ze sobą na wakacje we wrześniu w Jaremczach? Jaka jest tam pogoda o tej porze roku? ciepło czy zimno?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy są jakieś zniżki na ten okres?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co zabrać ze sobą na letnie wakacje z dzieckiem w Jaremcze? Apteczka? (jak to jest z apteką, czy jest jakieś lekarstwo dla niemowląt czy powinienem je zabrać ze sobą ???) Pieluchy i żywność dla niemowląt ? Czy można je kupić na miejscu lub zaciągnąć ze sobą ??? Czy możesz mi coś jeszcze powiedzieć, może coś przeoczyłem ???
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaki jest najlepszy sposób, aby dostać się z Kijowa do Jaremcza z małym dzieckiem bez samochodu ??? Pociągiem do Iwano-Frankiwska, a następnie minibusem ??? Ile podróżuje? Jak wygodne? Ile to kosztuje? Czy można jechać pociągiem? Czy można tam dojechać pociągiem? Albo zamówić spotkanie z gospodarzami w Iwano-Frankowsku? To wygodne, ale jak uzasadnione finansowo?? Jeśli normalnie możesz tam dojechać samodzielnie (pociągiem lub wygodnym minibusem), to nie chcesz przepłacać ...
14 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Doradzić, gdzie w Jaremczach można się zatrzymać, aby podpłynęli bardzo blisko rzeki? Podróżuję z małym dzieckiem i 15 minut do rzeki to już dla mnie daleko! Najlepiej sektor prywatny, aby mieć możliwość przygotowania dziecka do jedzenia. A ja chciałbym być bliżej wiosny.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż ile będzie kosztowało wakacje dla 5 osób (para + rodzina 3 osobowa) Między 30 grudnia. o 2 stycznia....lub od 1-2 stycznia do 3-4 stycznia. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż ile będzie kosztowało wakacje dla 5 osób (para + rodzina 3 osobowa) Między 30 grudnia. o 2 stycznia....lub od 1-2 stycznia do 3-4 stycznia. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co o tym myślałeś? Czy to daleko od centrum? Jak zorganizowana jest żywność?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »