Pytania o TruskawiecWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Truskawiec
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wejście do pijalni było płatne. Na świecie panuje pandemia wirusowa. Dla osób, które zostały zaszczepione, kwestia urlopu w kurorcie staje się ponownie istotna. Jednak! Tylko przy ścisłym przestrzeganiu warunków sanitarnych. Tych. ograniczyć liczbę osób jednocześnie w pokoju. Uwalnianie wody mineralnej, co wyklucza możliwość przeniesienia infekcji poprzez dotykanie kranów z osobistymi pojemnikami. Na przykład przy użyciu jednorazowych kubków. Pytania w pierwszej kolejności do władz. Ale chciałbym usłyszeć resztę
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Chciałbym zostać w sektorze prywatnym, taniej
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 2 odpowiedź
Kto odpoczywał w 2018 roku? Czy coś się zmieniło? Poprzednie recenzje nie są bardzo
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Będę wdzięczny za wszelkie rady.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, słyszałem, że pijalnię w Truskawcu naprawiono i zapłaciłem. Jaki jest teraz koszt wody i jaka jest procedura płatności (kasa, czy najpierw do lekarza)? dzięki
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, mam kamienie i piasek w nerkach, rozważam opcję http://san-moldova.com.ua/ Podobała mi się różnorodność usług i SPA. A ja też chciałem zapytać o pijalnię, czy jest blisko?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jemy jak rodzina z dzieckiem. Każdy powinien mieć własne leczenie. Chciałbym mieszkać bliżej sanatorium Mołdawia.
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
proszę mi powiedzieć, które sanatorium lepiej wybrać na leczenie układu pokarmowego, bardziej interesuje mnie, gdzie najlepiej się leczy!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jadę do Genewy 22.09-06.10.2013. Recenzje są bardziej negatywne. Czy muszę zabrać ze sobą ręcznik, kapcie, szlafrok i suszarkę do włosów? A jednak o tej porze roku (koniec września-początek października) co powinienem zabrać z ubrań? Dzięki.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Pierwszy raz jadę do Truskawca pod koniec lipca. Zamieszkam w prywatnej willi. W celu ogólnego wyzdrowienia chcę iść do sali solnej i kąpieli perełkowych. Gdzie najlepiej kupić te zabiegi? Dziękuję za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Nasi turyści planują zarezerwować u Was nocleg na 3 tygodnie w październiku (przylecą z Syberii). Od kilku dni nie jestem w stanie uzyskać informacji o przybliżonym koszcie leczenia na osobę dorosłą (problemy z nerkami). Zwróciłem się do Ciebie i do organizatora wycieczki - cisza.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jakie są tam oferty na rynku nieruchomości prywatnych, bliżej pijalni, parku, jadalni sanatorium, budynku medycznego...
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi kto odpoczywał, w jakich pokojach warunki były normalne, a które były straszne? Z góry bardzo dziękuję
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Podróżuję z moją 8-letnią córką.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcę odpocząć i leczyć się przez 20 dni w Truskawcu od 25 do 30 września.Oddzielne mieszkanie z normalnymi remontami i udogodnieniami jest odpowiednie niedaleko dolnej pijalni i sanatorium, aby można było uczestniczyć w zabiegach.Potrzebna jest woda i internet. 0503304831, Dmitrij
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę pić wodę na nerki i odpocząć.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wyjazd z rodziną do ośrodka. Kto był, co mówisz?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dają Yantarowi bon związkowy na matkę i dziecko. Czy warto jechać? A jak zminimalizować dyskomfort – opinie są wszędzie 3… Ile dodatkowo będzie kosztował ten zabieg?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jeżeli zameldowanie jest w sobotę o godzinie 23:00, to kiedy możemy umówić się na wizytę u lekarza w niedzielę czy tylko od poniedziałku?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę o bezpośrednie numery telefonów Kaliny lub innego pensjonatu z 1-osobowym zakwaterowaniem w granicach 160-200 UAH, niedaleko pijalni
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już