Pytania o TruskawiecMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Truskawiec
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Czytałem w internecie, że w pobliżu Truskawca są zorganizowane plaże w pobliżu „farmy Kozackiego” i 3 km od miasta nad jeziorem Pomirki. Kto był? A jak się tam dostać, jeśli nie masz samochodu? Dzięki za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Przeczytałam w recenzji, że istnieje możliwość jedzenia w hotelu Miratel. Proszę powiedzieć ile będą kosztować dodatkowe 3 posiłki dziennie w Hotelu Miratel dla 1 osoby? Z góry dziękuję, Julia
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nowy Rok 2013, 8-osobowa firma chce odwiedzić ten ośrodek. Jaki jest program tego wydarzenia? A jaka jest polityka cenowa? Chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Planujemy wakacje w sierpniu od 10.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
chcemy przyjechać do Ciebie 2 osoby dorosłe i dziecko 5 lat ile będzie to kosztowało 21 dni i co to obejmuje i jak mogę zarezerwować?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto był z dzieckiem, jak ci się podoba? jaka rozrywka dla takich maluszków? A co z jedzeniem, czy można zamówić owsiankę lub puree ziemniaczane? Czy są wózki do wynajęcia? Dziękuję Xeniu
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Panowie powiedzcie kto był w chacie, czy nie będzie tam nudno w listopadzie? planujemy jechać, ale ponieważ poza hotelem nie będzie ciepło, nie wyjdziesz (więc myślimy… czy warto? A także, czy warto jadać posiłki w formie bufetu).
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Truskawca jak dzikusy - już zarezerwowaliśmy nocleg w willi, zdecydowaliśmy się na leczenie. Ale chcemy jeść coś dietetycznego i prawidłowego. Optymalnie - w jakimś sanatorium, żeby było smacznie. Bufet jest po prostu niedorzeczny na zabieg spa. Dlatego chcemy, żeby było to śniadanie-obiad-obiad, słodka herbata z masłem i tak dalej :-). Kto odpoczywał, powiedz mi w jadalni którego sanatorium karmią pysznym dietetycznym jedzeniem? A gdzie lepiej nie iść, bo jedzenie jest bardzo bez smaku?
14 lat wstecz  •  13 subskrybenci 14 odpowiedzi
Truskawiec sanatorium Yantar
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy w hotelu są zajęcia rozrywkowe? jak dyskoteka.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już