Pytania o Dream World Palace 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
112 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
witam, czy możesz mi powiedzieć, czy w pobliżu hotelu jest możliwość i miejsce na kitesurfing, a także wypożyczalnie sprzętu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Tak jak z wyżywieniem Tak jak w przypadku noclegu trzeba dać bakszysz Na którym piętrze prosić o pokoje (gdzie lepiej odpocząć) DZIĘKUJĘ
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia placu zabaw! czy ona tam jest? czy jest dużo huśtawek?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy jest rynek niedaleko hotelu (w samej wiosce). jak dojechać do miasta, jak długo jechać?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jadę do tego hotelu 14.04.2012 z Kijowa. Byłbym zadowolony, gdybym spotkał pozytywnego towarzysza podróży lub innych podróżników!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim Proszę powiedz mi: 1) Czy napoje w dyskotece są bezpłatne? 2) Czy sauna i łaźnia turecka są naprawdę bezpłatne? 3) Co to jest ULTRA w tym hotelu. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
mamy ultra all inclusive
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
ten hotel to hotel na stronie ultra. oferujemy all inclusive. nasz budżet to 2000 na trzy osoby (córki są pełne 16) powiedz mi, że różnica jest bardzo zauważalna. jaka jest różnica. jedziemy po raz pierwszy bardzo zmartwiony!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Mam inne pytanie: czy możesz mi podać chociaż niektóre ceny w SPA w Olimpijczykach? Około.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jak tam jest jedzenie? Co dzieje się ze śniadaniem, obiadem i kolacją, z innymi „przekąskami”? A potem w jakiejś recenzji pisali, że na śniadanie np. nie ma suchych śniadań, różnych płatków, musli?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już