Pytania o Dream World Palace 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
112 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Jedziemy tam we wrześniu z dzieckiem, ale w zeszłym roku było dużo negatywnych opinii. Kto tam odpoczywa w 2012 roku, powiedz mi jak tam jest?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy muszę zabrać z domu ręcznik plażowy, pod który jest kaucja (ręcznik), można leżeć na ręcznikach lub narzutach blisko morza czy tylko pod baldachimem na leżakach.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jedziemy pierwszy raz, z małym dzieckiem to straszne, chcę być „w pełni uzbrojona”
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jakie jedzenie, animacje.Co lepiej wybrać hotel dla młodzieży z dzieckiem Pemar Beach Resort 5* czy ten?Czy w hotelu jest dyskoteka?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
1. Powiedz mi, czy ten hotel zapewnia ręczniki plażowe i czy mogę zabrać je ze sobą na plażę/basen? 2. w barze na plaży lub w lobby barze, w barze na miejscu (przy basenie) czy można wziąć jedzenie za darmo?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
W jakim stanie są ręczniki oraz gdzie i ile razy można je zmieniać?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, czy obok hotelu Olympians płynie rzeka do morza, obok hotelowej plaży? Czy jest wielu urlopowiczów z małymi dziećmi (3-6 lat), czy ten hotel jest nadal bardziej odpowiedni dla młodych ludzi? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mamy dziecięcego piłkarza, ale wybraliśmy hotel z boiskiem do piłki nożnej, czy potrzebujemy butów, czy nie wolno ich nosić? Czy jest wystarczająco dużo piłek? Gdzie najlepiej kupić skórę? Z góry dziękuję!!!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
3 października lecimy do tego hotelu, czytamy dużo recenzji.Jak tam naprawdę jest?Według opinii nie chce się tam już jechać ???
14 lat wstecz  •  14 subskrybenci 21 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już