Pytania o Emelda Sun Club 5*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
106 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Proszę powiedzieć, kto właśnie wrócił z klubu simena san, jaka jest woda w morzu (czy nie jest zimno do pływania). Patrzę na prognozę pogody, pada deszcz, a temperatura w ciągu dnia wynosi 23-25 ​​gr. Idę 14 czerwca z dzieckiem, więc boję się, że popłyniemy? Dzięki!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Były w lipcu w Tekirovie (nie pamiętam silnej wilgoci, było całkiem wygodnie) i w Goynuk (Eldar Resort) - dzika wilgoć, "grad potu" szczególnie wieczorem. Jak wygodnie jest być w Camyuva w Simenie, jak tam jest wilgotność?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć wszystkim! Byłem w Simenie dwa lata temu (w maju). Podobało mi się to bardzo! W tym roku ponownie wybieram się do Simeny wraz z synem (11 lat) pod koniec września (przyjeżdżamy 28-go). Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest wtedy pogoda? Naprawdę nie chcę wpaść w okres deszczów i zimnego, wzburzonego morza!.. Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady! Z poważaniem, Maksim
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Chcemy jechać z rodziną od 17 maja na dwa tygodnie. jaka jest pogoda w tej chwili?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pierwszy raz wyjeżdżam w czerwcu.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dzień dobry, proszę mi powiedzieć, czy w willach w lutym-marcu będzie zimno? nikt nie poszedł w tym czasie? proszę podziel się swoimi wrażeniami. A w tej chwili nadal interesuje Cię animacja dla dzieci, przynajmniej minimalnie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jaka jest dzisiejsza temperatura? lecimy do Simena 24.09.2011, nie wiem, co zabrać na wieczór. Wcześniej byli w Turcji tylko w maju i sierpniu ....
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy na wieczór muszę zabrać dżinsy i bluzy?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Kto niedawno wrócił z Kemer, jaka jest tam pogoda? A potem w Internecie są bardzo różne dane, jedziemy jutro za 2 tygodnie.
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Zimno i jak morze
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już