Pytania o Emelda Sun Club 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
106 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Miesiąc wrzesień.
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy pieką ciasta na plaży, czy nie ma tam tego hotelu?Po prostu dziecko bardzo to uwielbia!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy hotel zapewnia łóżeczko dla dziecka, czy będzie u nas spał?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jemy z dzieckiem, chciałabym wiedzieć. Na zdjęciu widziałem hulajnogi. Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Niech odliczanie rozpocznie się po odebraniu bagażu. W końcu sam start autobusu może być opóźniony z wielu powodów. Ale interesuje go też, jak długo autobus pokonuje te 70 km i jak często zawija do innych hoteli. Ogólnie ciekawy jest też czas transferu po starcie autobusu
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy na terenie Simena są kamery internetowe, dzięki którym można zobaczyć, co dzieje się w hotelu, jaka jest pogoda itp.?
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Chcesz zabrać ze sobą szczoteczki do zębów, pasty, szampony, żele? Przyjeżdżasz od 31 sierpnia do 10 września z dwójką małych dzieci?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pojawiają się pytania typu: 1. Czy w pobliżu jest supermarket, w którym można kupić pieluchy? 2. Czy w pobliżu jest apteka? 3. stolik dziecięcy? Jeśli jest? czy to jest dobre? Dzięki!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
powiedz mi proszę, gdzie będzie lepiej z dzieckiem, a dla nas - rodziców w klubie słonecznym simena lub królowej parku tekirova. tam i tam mają swoje plusy i minusy. Dzięki !!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zatrzymałem się przy wyborze tego hotelu, jadę z synem 6 lat... powiedz mi proszę, które pokoje standardowe w tym hotelu są uważane za najlepsze, a które należy porzucić
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już