Pytania o Swandor Hotels & Resorts Kemer 5*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
149 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Witam, moja żona i ja pojechaliśmy do tego hotelu w maju, który był w maju, powiedz mi: wszyscy są zainteresowani) temperatura wody, powietrza, jak w hotelu z jedzeniem i obsługą, na co zwracać uwagę i gdzie jechać, jeśli ktoś leci z Krasnojarska, możemy zjednoczyć się na lotnisku.
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam W związku z wygaśnięciem paszportu (koniec października) nie możemy wylecieć później niż 14 kwietnia. Agencja zaproponowała wakacje w Kemer, Kirish Resort. Czytamy opinie o hotelu - wszystko wydaje się być bardzo dobre, ale pogoda w Kemer w tym czasie jest bardzo zmartwiona, wydaje się, że mogą padać ulewne deszcze, że nie można wystawić nosa? I czy hotel jest tak dobry, że w przypadku złej pogody jest się czym zająć (alkohol jest wykluczony =)) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
jedziemy od 28 maja do 8 czerwca, chcialbym wiedziec jaka jest tam juz pogoda ??? i morze? czy można pływać? podróżujemy z dzieckiem .... z góry dzięki
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
jedziemy od 28 maja do 8 czerwca, chcialbym wiedziec jaka jest tam juz pogoda ??? i morze? czy można pływać? podróżujemy z dzieckiem .... z góry dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Do PGS Hotels Kiris Resort 5* wybieram się od 5 października. Bardzo martwię się o to, jaka będzie o tej porze pogoda, a co za tym idzie o temperaturę wody. Z góry dziękuję!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już