Pytania o Swandor Hotels & Resorts Kemer 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
149 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Obejrzałem dużo zdjęć, ale ich nie widziałem.Czy na terenie jest plac zabaw?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest różnica między tymi pokojami - 1 apartament z łóżkiem king-size, 2 apartamenty z tarasem, 1 apartament z jacuzzi.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi, czy hotel zapewnia łóżeczko dla dziecka i czy warto jechać w lipcu, czy będzie za gorąco?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy wyjechać w maju (14-21) na tydzień. Wybór padł na ten hotel)) Powiedz mi, czy jest centrum fitness? Jakie są bezpłatne usługi? Jaka jest kuchnia? Czy jest azjatycki? Jak działa bar, jeśli all inclusive? Do której godziny są napoje alkoholowe i czy warto je tam zabierać (czy nie byłby to konik polny)? Czy w pobliżu jest dokąd pójść (sklepy, bar, dyskoteka)? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
w maju jedziemy z żoną i 4-letnim dzieckiem na odpoczynek w tym hotelu.Przeczytałam opinie na jego temat i byłam po prostu w szoku. Powiedz mi, czy to naprawdę takie smutne? bony zostały już opłacone za 125 000 rubli. z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
Jedziemy w czerwcu 2010 do PGS Hotel Kirish Resort 5*. Moja córka ma 12 lat, czy będzie zainteresowana? Czy będzie firma do komunikacji? Kto był tam w tym roku z nastoletnimi dziećmi, proszę o dzielenie się informacjami i wrażeniami,
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do tego hotelu lecimy pierwszy raz, grupa 4 facetów, którzy potrzebują ruchu, komunikacji, dobrej zabawy i wszystkiego innego :) pytanie, które pokoje zarezerwować, w głównym budynku czy w bungalowie. Z góry dziękuję wszystkim, którzy zostawiają swoje odpowiedzi.
15 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chciałbym dowiedzieć się więcej o hotelu od osób, które były w tym hotelu w 2009 roku. Lecimy tam 20 czerwca.
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już