Pytania o Eldar Resort Hotel 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
140 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Witam. Podróżuję z 13-latkiem. Mama potrzebuje plaży i słońca, ale dziecko szybko się tym zmęczy. Doradź, na jakie wycieczki możesz zabrać dziecko w wieku 13 lat, aby nie jechać zbyt długo
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy woda w basenie zewnętrznym i krytym jest zimna? Czy łatwo jest dostać się do Kemer i ile? Wielkie dzięki.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Rozumiem, że to wszystko jest indywidualne, ale jednak .... lecimy z dziewczyną pierwszy raz do Turcji na wakacje na plaży, ale myślę, że przeznaczymy dwa lub trzy dni na wycieczki. jest borem......chcę zapierać dech w piersiach...do wyboru z trzech kierunków: Jerozolima,Stambuł lub Kapadocja.....a jednak można zaufać takiej wycieczce z lotem, agencjami ulicznymi , powiedzmy Ginza czy Maxwell?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Planujemy wynająć samochód na wycieczkę do centrum handlowego Antalyi i do wesołego miasteczka. Ale zajmie to maksymalnie 4-5 godzin... Gdzie jeszcze można pojechać samochodem? Co oglądać? Latamy do Turcji 8 razy na wszystkie wycieczki od dłuższego czasu .....
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Przyjeżdżamy do Państwa hotelu od 5 maja, czy jest podgrzewany basen?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
byli w Eldar w 2012 roku. animacja jest świetna
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Popraw mnie, jeśli się mylę. Internet w hotelu jest bezpłatny. Ręczniki plażowe za kaucją 10USD. Minibarek jest pusty, ale ile kosztuje jego napełnienie i czym jest wypełniony? W pobliżu znajdują się sklepy, można kupić niezbędne towary (ręczniki, kapcie). Sejf w pokoju za darmo. Cóż, ostatnie pytanie od osoby, która po raz pierwszy podróżuje do Turcji. W jakiej walucie lepiej brać pieniądze?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak się sprawy mają z minibarem (płatny, bezpłatny)? Jeśli to nic nie kosztuje, co w nim jest?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy ten hotel produkuje mojito?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pytanie brzmi: jaka jest plaża w tym hotelu. Na stronie hotelu Royal Palm Resort 5 * napisali, że turyści z hoteli Eldar Resort i Belvista zajmują leżaki na plaży hotelu Palm Royal. Czy jest to możliwe i czy ktoś ogląda to na plaży Palma, czy jest to dozwolone?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już