Pytania o Eldar Resort Hotel 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
140 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz mi, czy hotel w Turcji Eldar Resort Hotel jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi w wieku 10 i 4 lat. Lub powiedz mi alternatywę z budżetem 1,5 tysiąca dolarów w połowie września (2 osoby dorosłe i 2 dzieci).
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam. Powiedz mi, czy morze i powietrze w tym rejonie jest czyste? Chcę wybrać ten hotel, ale koleżanka przestraszyła mnie, że morze jest brudne. Była w okolicy w zeszłym roku.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Termin podróży od 25.06.2013 do 30.06.2013 2 osoby dorosłe 1 dziecko 7 lat
11 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
W lipcu planujemy wizytę w Eldar Resort.Czytamy, że niektóre pokoje wychodzą na basen i jest tam bardzo głośno, niektóre pokoje mają widok na oczyszczalnię.Chciałabym malowniczy widok i mniej hałaśliwy O jakie pokoje prosić i co za nie dać? Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Lecimy z naszym synem. Potrzebujesz pokoju z dwoma łóżkami. Istnieją dwa rodzaje pokoi STANDARD ROOM 2 ADL oraz STANDARD ROOM 1 ADL + 1 CHD (2.00-11.99). Jaka jest różnica?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jakie buty są potrzebne na zajęcia na siłowni i aerobik, czy muszę zabrać ze sobą trampki ??? Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy kamyk jest duży czy mały? A co z dużymi skałami przy wejściu do morza? Czy istnieją? W zeszłym roku pojechaliśmy do Alanyi do Alpiny, powiedziano nam: kamyki są małe. No tak, i robisz dwa kroki do morza, a tam są ogromne bruki, których nawet dorosły z trudem może przejść. A z dzieckiem próbowali za rączkę - powaliła nas fala, ślizgaliśmy się po niej tak, że bez kontuzji lekki siniak. Żałuję, że nie było w tym względzie niespodzianek.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
nas 2 vzroslix i 2 detei pomestimsia li mi v standart room?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już