Pytania o Crystal Flora Beach Resort hv1Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
109 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Chcemy RB na 2 październik + 1 + maskik 9 miesięcy na 11 nocy oferta 14.10 za 1280* w dobrej 5* w Kemer. Czy warto lecieć w połowie października i czy warto płacić RB czy czekać miesiąc? Hotel Crystal Flora
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Witam, czy możesz mi pomóc, który numer pokoju wybrać? Jedziemy 2 osoby dorosłe, chcemy być bliżej centrum shuffle, że tak powiem, ale żeby nie było bardzo głośno) powiedz mi proszę.)
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Zarezerwujemy pokój dla 3 osób dorosłych. Na których piętrach których bungalowów znajduje się pokój rodzinny? Jak zarezerwować dobry pokój i dokładnie go otrzymać? Biura podróży zawsze mówią, że hotel decyduje o wszystkim, a hotel zawsze mówi, że organizator wycieczki rezerwuje dla ciebie pokój. Jak to się właściwie dzieje i jak można wpłynąć na tę sytuację?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Podróżuję z 2-latkiem. Czym jest plac zabaw i basen?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Ludzie, powiedzcie mi, kto odpoczywał w pokoju rodzinnym, jak to jest? Zjedzmy z małym dzieckiem, chciałbym wiedzieć?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A co z żelazkiem, czy jest żelazko?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Katalog mówi, że dzieci chodzą do restauracji po 7 latach...
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Co mogą robić dzieci w wieku od 2,5 do 15 lat, gdy mama robi zakupy?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam Wyjeżdżamy od 18.07.11. Ten hotel ma 3 osoby dorosłe (1 osoba starsza) i 5-letnie dziecko. Zarezerwowaliśmy rodzinny apartament 2-pokojowy, zgodnie z informacją organizatora wycieczki o powierzchni 30 m2. m. O jaką liczbę domków i pokoi lepiej zapytać, gdzie są lepsze warunki? Mówią, że są bardzo małe liczby. Dziękuję!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Odpocznij przez 20 dni
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już