Pytania o Seven Seas Gravel Select 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
72 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Chciałabym poznać godziny otwarcia barów na miejscu, w zeszłym roku w Queens Park wszystko było zamknięte o 22.00.
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Postanowiliśmy zmienić koncepcję wypoczynku i udać się do hotelu miejskiego (wcześniej w Turcji odpoczywaliśmy w Belek Gloria (Golf, Verde), w Kemer Voyage Kiris, w Side Starlight Convention). Czy ten hotel zawiedzie? Jak daleko jest hotel od miasta, czy jest gdzieś na spacer przed hotelem. Teren hotelu jest bardzo mały, czy masz wrażenie, że jesteś w mrowisku? Dziękujemy wszystkim za opinie! Są bardzo pomocni przy wyborze hotelu!:)
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy hotel AMARA WING gratuluje jakoś urodzin? Dzięki!
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Kto jedzie do Amary 1 października 2012, odpowiedz pliz, bo razem jest fajniej!!!!!!!!!!!
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
W zeszłym roku odpoczywałem w Antedonie, hotel bardzo mi się podobał, ale baseny są już zimne w październiku, tylko kilka kąpieli. Morze było naprawdę ciepłe, aż do +26! Ale pogoda jest zmienna, chciałbym wiedzieć, czy w Amarze jest podgrzewany basen z wodą morską i czy jest otwarty w październiku, czy tylko zimą? Czekam na Twoje odpowiedzi!)))
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
harmonogram pracy, co jest płatne, co jest bezpłatne...
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Gdzie jest wieczorna rozrywka w Amara Wing Hotel? Jak rozumiem, jest tam amfiteatr. Czy są ławki, czy po prostu siedzą na schodach? Czy wieczorne pokazy są dobre, czy jest dużo wulgaryzmów (czy jest odpowiedni dla dzieci)?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak wygląda animacja w tym hotelu? Jaka jest dobra? Naprawdę chcę zabawnych i aktywnych wakacji! Dziękuję!=)
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czy można pływać w odkrytym basenie z podgrzewaną wodą morską lub korzystać z basenu krytego?
15 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Czy ktoś może mi wyjaśnić? Restauracje a la carte, po wcześniejszym umówieniu, czy są tam bezpłatne, czy co? Nie rozumiem tego systemu :(
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już