Pytania o Seven Seas Gravel Select 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
72 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Przeczytałam już kilka recenzji, w których turyści narzekają, że morze jest bardzo brudne: „Morze - 5 dni (na 10) błoto pływało w morzu (skórki melona, ​​papier, torby, film olejowy z białymi bąbelkami). zależy od wiatru, jeśli wieje z kierunku Antalyi, to błoto unosi się stamtąd." Kto odpoczywał w tym hotelu, najlepiej w tym roku, to widział? Jaka jest Twoja opinia na temat plaży i morza? Zadbane terytorium, czystość morza i plaży to dla mnie główne kryteria! Nie mogę się doczekać odpowiedzi! Dzięki!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Sami byliśmy w Amara 2 razy, bardzo zadowoleni. To jedyny hotel, w którym byliśmy po raz drugi i nadal jedziemy w maju, ale teraz z naszym wnukiem (1 rok 4 miesiące). Kto odpoczywał z takimi małymi dziećmi, powiedz mi proszę, na co zwrócić uwagę. W recepcji powiedzieli mi, że dają wózek, łóżeczko, arenę, można zamówić jedzenie dla dziecka. Kto korzystał z tych usług? Co można zamówić dla dziecka? Jakie jedzenie? Może po prostu coś doradzić w sprawie reszty z dziećmi.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czym jest morze? Zdałem sobie sprawę, że plaża jest kamienista, co oznacza, że ​​morze teoretycznie powinno być czyste i przejrzyste. Czy tak jest? Czy w wodzie są jakieś zanieczyszczenia?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy wszystkie pokoje w bungalowach mają balkony? Czym różnią się pokoje w bungalowach od pokoi w budynku głównym? Tylko widok z okna?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
Jemy w styczniu z córką 9 miesięcy na karmienie piersią + karmy uzupełniające. Co jest w hotelu dla dzieci do roku? Czy w hotelu są sterylizatory, podgrzewacze do butelek i czajnik w pokoju? Czy zapewniają łóżeczko i jaki rodzaj pościeli / kocyka, wózka, krzesełka do karmienia? Czy istnieje menu dietetyczne dla mamy? Czy w Kemer w pobliżu hotelu można kupić słoiki, na przykład Gerber?
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już