Pytania o Adalin Resort Hotel 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
112 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Lecę w środę, pojutrze do Turcji, właśnie dostałem informację, że lot do samolotu jest opóźniony o prawie dzień. Zamiast przyjeżdżać wcześnie rano, do hotelu przyjedziemy wieczorem. Tracę cały dzień odpoczynku. Czy ktoś wie, co zrobić w takim przypadku? Czy da się jakoś zrekompensować stracony czas, pieniądze, nastrój…? Organizatorem wycieczek jest Teztour, ale oni nie są odpowiedzialni, mówią, że to czarter.Czy linia lotnicza też nie jest odpowiedzialna? I to się często zdarza, to się jakoś kompensuje, ktoś jest za to odpowiedzialny, albo trzeba wszystko po cichu przełknąć. W końcu od siedmiu dni urlopu. jednego już nie ma. Daj mi znać, jeśli ktoś wie. Dzięki
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 25 odpowiedzi
Witam wszystkich :) Jadę do Adalinu z koleżanką od 9 do 18 sierpnia. Nie byłoby źle mieć już znajomych i zebrać swój krąg w hotelu. Niemniej jednak, gdy masz własny zespół, nie jest to również nudne, bez względu na hotel. Napisz na maila, z przyjemnością będziemy mieć PRZYJACIÓŁ już zaocznie))) [email protected]
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, plaża hotelu znajduje się w pobliżu plaży których hoteli? Czy można swobodnie chodzić wzdłuż brzegu, czy są jakieś ogrodzenia? Z góry dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już