Aydinbey Queen’s Palace & Spa 5*– Opinie

2
Ocena 9.010
na podstawie
2 opinii
9.2 Numer
10.0 Usługa
9.2 Czystość
9.2 Odżywianie
9.2 Infrastruktura
Aydinbey Queen's Palace Hotel & Spa znajduje się w Belek. Hotel znajduje się 1,9 km od parku rozrywki The Land of Legends i 2,9 km od Ogrodu Tolerancji. Hotel został otwarty w czerwcu 2019 roku. Nadaje się na relaksujące rodzinne wakacje.Więcej →
аватар AnnaSolovei
 •  podróżował 3 roku wstecz
Ocena 9.0
Odpoczywaliś my we dwoje w dniach 4.07-11.07. Od 2008 roku spę dzam wakacje w Turcji. Mogę powiedzieć , ż e to najlepszy hotel. Fakt, ż e jest otwarty w 2019 roku wiele mó wi, wszystko jest z marmuru, wszystko jest czyste, obsł uga leci jak pociski. Pokó j jest nowy, wszystko ł adne i czyste, ł azienka wykoń czona marmurem. … Już ▾ Odpoczywaliś my we dwoje w dniach 4.07-11.07. Od 2008 roku spę dzam wakacje w Turcji. Mogę powiedzieć , ż e to najlepszy hotel. Fakt, ż e jest otwarty w 2019 roku wiele mó wi, wszystko jest z marmuru, wszystko jest czyste, obsł uga leci jak pociski.
Pokó j jest nowy, wszystko ł adne i czyste, ł azienka wykoń czona marmurem. Standardowy pokó j wychodzi na las.
Jedzenie ultra all inclusive, wiele baró w do 12 w nocy i 1 otwarty 24 godziny.
Co 20 minut kursuje autobus na plaż ę .
Jedzenie jest pyszne i urozmaicone, jest wiele baró w + wł asna cukiernia, są lody i jedzenie przez cał y dzień , albo w barze, albo w restauracji, albo na plaż y, nad morzem. Weź mezim trudno oprzeć się wszystkiemu.
Gł ó wnym + dla nas jest to, ż e Park Legend znajduje się w pobliż u (10 minut od hotelu, moż na go zobaczyć bezpoś rednio z hotelu). Każ dy powinien iś ć .
Rynek oddalony jest o 40 minut. Do Antalyi kursuje minibus.
Zrobiliś my wycieczkę do Pomukkale, ł aź ni tureckiej i Parku Legend. Nie siedzieli spokojnie.
W pobliż u hotelu znajdują się pola golfowe i lasy.
Z minusó w odpoczynku:
1. Dł ugie kolejki do restauracji i a la carte. Hotel posiada 2 dania a la carte: wł oską i orientalną . Rejestracja dzisiaj na jutro od 9.00, ao 9.20 wszystko jest już nagrane i nie ma miejsc. Nigdy nie weszliś my. Ale to jest sezon + covid (sami kelnerzy nalewają ci jedzenie).
2. Niegrzeczni Rosjanie, któ rzy otworzyli granicę i wzię li do rą k 4 talerze i zachowywali się bardzo niegrzecznie wobec personelu.
Wieczorem był o wiele ró ż nych programó w rozrywkowych i muzyki na ż ywo.
Gorą co polecam ten hotel wszystkim. Widział em, ż e są negatywne recenzje i nie rozumiem jak, po co?
аватар fedya.rybak
 •  podróżował 5 lat wstecz
Ocena 9.0
Tym razem zdecydowaliś my się na przejaż dż kę do Turcji, wybraliś my nowiutki hotel w najfajniejszym regionie Belek! Ogó lnie sł yszeliś my o sieci hoteli w Aydinbey, ale nigdy nie byliś my, prawie nie był o recenzji o hotelu, ale to, co napisali, był o dobre i podobał y nam się zdję cia, ogó lnie zaryzykowaliś my! W zasadzie wszystko super, obsł uga bardzo sympatyczna, przywitano ich z uś miechem, od razu się zaaklimatyzowali, przyjechaliś my godzinę przed zameldowaniem, ale nie był o problemó w z pokojem, dali klucze i zabrali nas do pokoju Pokoje są bardzo przestronne, jasne, widok na basen i teren hotelu! Wszystko, co potrzebne do ką pieli był o obecne i codziennie uzupeł niane. … Już ▾ Tym razem zdecydowaliś my się na przejaż dż kę do Turcji, wybraliś my nowiutki hotel w najfajniejszym regionie Belek! Ogó lnie sł yszeliś my o sieci hoteli w Aydinbey, ale nigdy nie byliś my, prawie nie był o recenzji o hotelu, ale to, co napisali, był o dobre i podobał y nam się zdję cia, ogó lnie zaryzykowaliś my!
W zasadzie wszystko super, obsł uga bardzo sympatyczna, przywitano ich z uś miechem, od razu się zaaklimatyzowali, przyjechaliś my godzinę przed zameldowaniem, ale nie był o problemó w z pokojem, dali klucze i zabrali nas do pokoju

Pokoje są bardzo przestronne, jasne, widok na basen i teren hotelu! Wszystko, co potrzebne do ką pieli był o obecne i codziennie uzupeł niane. Nie korzystaliś my z mini-baru, w hotelu był o wystarczają co duż o baró w i restauracji! Jedzenie, napoje, wszystko super, urozmaicone i doskonale ugotowane! Ale był też szok. . piliś my piwo i nie upijaliś my się , okazał o się , ż e BEZ ALKOHOLU!! ! Czy moż esz sobie wyobrazić?? ? Piwo bezalkoholowe all inclusive!
To pierwszy raz, kiedy się z tym spotkaliś my)))) W tym celu obniż yliś my wynik, ponieważ powó d jest poważ ny))
Có ż , morze jest 1 km od hotelu, jesteś my leniwi, skorzystaliś my z ich transferu, w ogó le mi to nie przeszkadzał o, plaż a jest normalna, wszystko ok
Wię c radzimy, hotel jest nowy - dobrze! Weź piwo w dutik))


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Przedstawiciel hotel
Wdzięki kobiece
Amfiteatr w Aspendos
Ocena 9.5
Turcja, Belek
Fabula, Teatr i muzyka
Starożytne miasto Aspendos
Ocena 9.0
Turcja, Belek
Architektura, Fabula, Muzea

Спа-отель Aydinbey Queen’s Palace расположен в городе Белек. Отель находится в 1,9 км от парка аттракционов The Land of Legends и в 2,9 км от Сада толерантности. Отель открыт в июне 2019 года. Подойдет для спокойного семейного отдыха.

Lokalizacja Расстояние до аэропорта Антальи составляет 26 км.
Opis plaży В тридцати километрах от Анталии, у средиземноморского побережья, расположен пляж Кадрие. Он завлекает путешественников белым и мелким песком, чистейшей бирюзовой водой и непринужденной атмосферой. Отсутствие волн и пологий берег создают на пляже Кадрие все условия для идеального семейного отдыха. Здесь можно воспользоваться зонтиками и шезлонгами за весьма умеренную плату, а также заняться водными видами спорта и провести время в уютных барах.
 • 3 i dalej
 • plaża miejska
 • plaża piaskowa
W hotelu

К услугам гостей бесплатный Wi-Fi и частная парковка на территории. Каждое утро в спа-отеле Aydinbey Queen’s Palace сервируется завтрак «шведский стол».

 • restauracja
 • Restauracja a la carte
 • kawiarnia/bar
 • otwarty basen
 • parking  FREE 
 • bezpieczny
 • darmowe wi-fi
 • wymiana walut
 • płatność kartami płatniczymi
 • hotel nie przyjmuje mężczyzn bez kobiet
Dla dzieci
 • klub dziecięcy
Rozrywka i sport 4 водные горки. Пляжный волейбол, аэробика, аквааэробика, дневные и вечерние анимационные шоу, живая музыка, дартс, бочча, водные виды спорта (платно), игровой зал (аркады и различные видеоигры) (платно), боулинг (платно).
 • park wodny i zjeżdżalnie  FREE 
 • sauna/łaźnia/łaźnia turecka
 • jacuzzi
 • tenis stołowy
 • siatkówka
 • siłownia
 • aerobik  FREE 
 • animacja
Adres Kadriye Mahallesi Beşgöz Cad., 07525 Белек, Турция
Telefony: +90 242 745 05 42
Stronie internetowej: Aydinbey Queen’s Palace & Spa
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам, yes. Вы можете прекрасно провести время за игрой в настольный теннис, волейбол. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.