Pytania o Palmeras Beach Hotel 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
296 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz nam, że jedziemy do CLAB, AND FRIENDS TO Insula Resort.Czy można KORZYSTAĆ Z JEDNEGO TERYTORIUM i restauracji. Dziękuję za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego opis mówi, że dzieci poniżej 12 roku życia nie mają wstępu do restauracji a la carte?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi, że jadę do Turcji po raz pierwszy. Zatrzymał się na wyspie Insula. Jak to jest z owocami morza, jeśli nie bardzo, powiedz mi, gdzie możesz spróbować bez szkody dla zdrowia? Czy będzie zimno na przełomie kwietnia i maja? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Mam pytanie, jakie napoje (w tym alkohole) oferuje hotel za darmo?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Tylko Rosjanie, Ukraińcy? A może są też obcokrajowcy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dobry dzień! Powiedz mi proszę, jak tam jedzenie. Mam naprawdę wybrednego męża. Więcej szczegółów, jeśli to możliwe! A jednak gdzie najlepiej kupić pamiątki i nie tylko pamiątki? Co możesz przynieść do domu. Nigdy nie byłem w Turcji. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM Z GÓRY.
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Kto wie, czy fotograf w Insula robi sesję zdjęciową dla wczasowiczów i jaka jest jakość zdjęcia i ile to kosztuje? Dzięki.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy będzie coś dla trzech dziewczyn wieczorem, jak tam dyskoteka w hotelu?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
po pierwsze, nie wszystkie pokoje mają balkony - martwi mnie to, bo czasami mam ochotę palić w powietrzu i suszyć bieliznę. po drugie, czy są windy? po trzecie, chcę cichy pokój, choć nie z widokiem na morze, ale też nie na wysypisku śmieci. pod tym względem, o ile rozumiem., drugi budynek jest lepszy? a bary mają turecki wermut, jak martini? tylko nie rozwijaj ponownie tematu o tym, że jeśli chcesz takie napoje, musisz zaopatrzyć się w bezcłowe. Cóż, na naszym lotnisku nie ma czegoś takiego!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 65 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już