Pytania o Palmeras Beach Hotel 5*Zakupy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
296 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Gdzie niedaleko od Insuli można kupić rzeczy dobrej jakości, najlepiej dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat? Jedziemy za miesiąc z trójką dzieci!Kto jedzie w pierwszych dniach czerwca dołącz do nas!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Rozumiem, że tak naprawdę nie można niczego kupić w pobliżu hotelu, zdecydowanie musisz gdzieś iść. Gdzie jest lepiej? Gdzie można się targować? A może Turcy całkowicie się zeuropeizowali i już nie handlują?))
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ile tam kosztują? Dżinsy, topy, bluzy itp.? Czy sejf w pokoju jest bezpłatny? Kto poszedł do spa? Ile kosztują zabiegi? Ile dni wcześniej muszę zapisać się do restauracji A la carte? Co poleciłbyś tam spróbować? Może ktoś tam zjadł coś smacznego?
12 lat wstecz  •  12 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy w Alanyi jest Świat Dziecka? Dzięki.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jemy z rodziną na Insulu od 7 do 14 maja. Proszę powiedzieć, gdzie najlepiej kupić produkty skórzane i futrzane. Interesuje mnie też miejsce do kupowania wycieczek, czytałam w opiniach o ulicznych sprzedawcach w pobliżu wieży zegarowej (w formie reklamy pół samochodu) - opowiedz nam więcej o tym miejscu i swoich wrażeniach na temat obsługi i cen. Z góry dziękuję wszystkim!!!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
KUPUJEMY 4 PRODUKTY Z 14K ZŁOTA, KTÓRE Dostaliśmy BADANIE CERTYFIKATU JAKOŚCI 585,A W OJCZYZNIE NA ŁOTWIE JUBILER PO SPRAWDZENIU PRODUKTÓW POWIEDZIAŁ, ŻE TO NIE JEST ZŁOTO, ŻE TY POLECAM ZROBIĆ.
15 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zakupy
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już