Pytania o Justiniano Club Park Conti 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
127 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz mi proszę! Dowiedzieliśmy się, że w tym hotelu nie ma usługi "dostawa jedzenia do pokoju". Czy można zabrać ze sobą jedzenie i napoje do pokoju, czy jest to zabronione?
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 23 odpowiedź
P: O której godzinie basen jest zamknięty?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zamierzamy odwiedzić ten hotel latem, rodzina z dwójką dzieci w wieku 4 i 14 lat?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Ile to kosztuje i kto robi masaż w hotelu, na zdjęciu wygląda jak tajski, czy to cena, może ktoś z tego skorzystał.Dziękuję
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kiedy najlepiej się zarejestrować i jak działają? Przeczytałem wiele recenzji i jeszcze bardziej się pomyliłem!!! :-)
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mamy lot powrotny o godzinie 16.00 z Antalyi. Czy będziemy mieli czas na obiad w hotelu, czy nie?
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Proszę odpowiedzieć na jeszcze 1 pytanie, jest to bardzo ważne, ponieważ będziemy tam świętować nasze urodziny!!!! Czy są jakieś prezenty od kierownictwa hotelu dla urodzinowego chłopca????? A jaka jest kuchnia w restauracjach a la carte??? Jak się do nich zapisać i jak często można je odwiedzać????
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
odpowiedz na pytania .... 1, różnorodność i dostępność mięs i owoców morza, owoców i lodów 2, temperatura wody w morzu i basenach hotelowych 3, obecność animacji
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już