Pytania o Justiniano Club Park Conti 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
127 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Witam. A co z Wi-Fi w hotelu? Prędkość? (Czy można oglądać strumieniowe wideo) Czy łapie wszędzie?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz doradzić w którym budynku się zameldować, jeśli możesz wybrać, ale pod koniec kwietnia mam nadzieję, że nie będzie dużo turystów, jedziemy z dwójką dzieci, hotel został poinformowany przez biuro podróży, a opinie jakoś zdenerwowany
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Podróżuję z dzieckiem w wieku 6 lat do tego hotelu w sierpniu. Przeczytałem opinie, że po rozpoczęciu pracy nowego budynku nie było wystarczającej liczby leżaków! A sierpień to sezon, co się stanie? Co więcej, niepokoje w Turcji mnie przerażają! Jeśli byłeś tam niedawno, podziel się swoimi informacjami.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
W opisie hotelu wskazano m.in. następujące typy pokoi: Moonlight Block Economy Room - Moonlight Block Standard Room.Moonlight Block to najprawdopodobniej nazwa budynku, ale o samych pokojach nie ma mowy. Proszę, jeśli są jakieś szczegółowe informacje, pisz, bo naprawdę jedziemy do tego hotelu
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje hotel osoba dorosła+dziecko 11 lat od 07.01.2013 za 7 dni all inclusive?Dziękujemy
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Podróżuję z moją 6-letnią wnuczką przez 3 tygodnie od 27 maja
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Latać czy nie?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi pzhl jaki numer wybrać aby zbliżyć się do restauracji i nad morze jedziemy z małym dzieckiem. Przeczytałem, że jest bungalow, a główny budynek, co to znaczy? Dzięki. Jedziemy 12.09.2012
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy to prawda, że ​​miniklub jest płatny? A samochody (karting dla dzieci)? Jakie inne wydatki w hotelu mogą nie być wskazane w opisie? Dziękuję za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już