Pytania o SusaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Susa
Byłam z siostrą w czerwcu tego roku, hotel jest cudowny, woda ciepła, ale przede wszystkim chcę zapytać WSZYSTKICH o animatorów Tito i Mitje, poznaliśmy się bardzo dokładnie podczas wakacji, zbliżyli się nas, rozpoczęła się rozmowa, znajomy, kto wie, gdzie oni teraz są? oni pracują w tym hotelu? może ktoś inny spotkał ich podczas ostatnich wakacji, powiedz nam, bardzo interesujące!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ostatnie komentarze na temat pobytu w tym hotelu?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czytam dużo recenzji i wszędzie piszą inaczej, chciałbym wiedzieć od tych, którzy byli tam niedawno
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy minibary są płatne we wszystkich hotelach?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jak jest teraz w tym hotelu?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Mój mąż jest miłośnikiem wędkarstwa. Czy jest dostępny w Sousse i ile kosztuje? Gdzie mogę to zamówić?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Piszą wszędzie, przystępne ceny, ale jakie są przystępne ceny? A co obejmuje ten kurs?Dziękuję.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżamy na wakacje od 10.06. w Susie. Co ciekawego w tym mieście? Interesuje się wszystkim: rozrywką, architekturą, parkami, wycieczkami statkiem, zakupami, supermarketami (gdzie) Słowem: gdzie pojechać, co zobaczyć, gdzie się bawić? Co tu robią aktywni turyści? Masz samochód do wynajęcia? Dla rodziny (aktywny). Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Z którym biurem podróży lepiej lecieć - bezpieczniej, żeby bagaż i inne rzeczy nie zginęły!!, a także spotkanie w innym kraju (przewodnik) dowóz do hotelu!!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
jaki alkohol jest wliczony w cenę i czy jest coca cola
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry turyści! Zamierzam odwiedzić ten hotel w sierpniu, nie pożałujesz?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
a jaka jest jakość?
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
na niektórych stronach piszą, że jest, a na innych tylko HB.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ile dinarów kosztuje wizyta w aquaparku? Do czego służy woda? Potrzebujesz adapterów do gniazdka? czy jest euro? czy jak w stanach czy np. w Holandii - widelec płyt pionowych i poziomych?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Pytania światowe: interesuje Cię woda, skąd ją wziąć i wypić?, czy można korzystać z bojlera? ile kosztują leżaki na plaży i jak płaci się za park wodny?
13 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Dziękuję Ci
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Oczywiście poza hotelami.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy można pływać wieczorem po 7 na plaży?
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jakie napoje alkoholowe mogę wziąć w hotelu, czy są jakieś ograniczenia?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chłopaki, w którym z korpusów w Marhabe 3* jest najlepszy pokój i gdzie jest widok na morze? Ile jest budynków i które pokoje są lepsze i jak uzyskać dobry pokój z widokiem na morze?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Słyszałem, że największy plener w Sousse Bora Bora kończy się gdzieś we wrześniu... Czy ktoś zna przybliżoną datę zamknięcia? A gdzie warto pójść w Sousse w nocy :)
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czyli mimo wszystko leżaki/materace na plaży są płatne czy nie?
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Na majowe wakacje jedziemy po raz pierwszy do Tunezji. Powiedz mi, które wycieczki najlepiej wybrać, gdzie w wolnym czasie można pojechać w tym mieście, jakie są dobre dyskoteki, jakie sklepy, restauracje, jakie ciekawe rzeczy można kupić, jaki jest kurs walut, jakie są ceny i jakie są cechy tego kraju w ogóle? Byłbym bardzo wdzięczny wszystkim, którzy dzielą się informacjami.
15 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi