Pytania o SusaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Susa
Witam. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest serwis żelazny? ))) Czy to jest płatne czy nie? Naprawdę nie chcę brać ze sobą żelazka.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
opis zabiegów spa w hotelu riadh Palms 4* i ich koszt
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wymyśliłem jedzenie))) dzięki wszystkim. Jest również bardzo WAŻNE: czy na terenie tego hotelu i poza nim jest jakaś rozrywka dla dorosłych i dzieci? Jakie wycieczki polecacie? Dzięki.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam, czy w pobliżu są kawiarnie? Chcę wziąć p / wyżywienie, aby móc jeść samodzielnie. p/wyżywienie dla nas eksperyment, wcześniej tylko wszystkim proszę powiedz mi + i -. Podróżuję z 8-latkiem. ciekawsze: jakaś rozrywka dla dorosłych i dzieci na terenie tego hotelu i poza nim? Jakie wycieczki polecacie? Dzięki.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcemy wybrać się na wycieczkę all inclusive. Z recenzji nie jest to bardzo jasne, więc chciałbym wyjaśnić - czy park wodny jest płatny? Czy płatne są leżaki, materace i ręczniki na plaży i przy basenie? Czy jest dyskoteka dla dzieci?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Royal Kenz Hotel Thalasso & Spa 4 * (Tunezja / Sousse) zakaz palenia w pokojach i na terenie oraz na plaży????????????????
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę doradzić hotelom w Sousse park wodny!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy forumowicze, pomóżcie mi zdecydować się na ten hotel. Kto w nim był, napisz recenzję.Z góry dziękuję za odpowiedź!!!
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Podróżuję z dorosłymi dziećmi.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
dobre jedzenie
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
dobre jedzenie i czyste morze, dzięki
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy to naprawdę brud w pokojach, szare ręczniki, na plaży (znowu brudno) - miejscowa ludność z nieprzyzwoitymi ofertami, w "jadalni" jedzenie jest złe. I tak pięknie wszystko opisałam mojej córce, jak wspaniale będzie dla nas odpocząć!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wylatujemy 10.06. W Kijowie jest zimno, noszę nawet lekką kurtkę. Czy muszę zabrać ze sobą spodnie, lekką kurtkę, golf, trampki. W Turcji poza T-shirtami i szortami nie braliśmy z ubrań niczego innego. Czy wieczorami w Sousse będzie zimno? Dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, że w Tunezji kawa mielona jest pyszna lub nie. Dobrze w Turcji, paskudnie w Grecji, ale jak to jest? Mam zwyczaj robienia kawy rano. Z góry dziękuję wszystkim
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
NA 2011 NA MORZU
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Napisz proszę
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jest nas troje (wszystkie dziewczyny), chcę dobrze odpocząć i dobrze się bawić!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
POMOCY, PROSZĘ))) Jadę do Tunezji na początku maja, powiedz mi co zabrać ze sobą z ubrań.Jaka jest pogoda w dzień i wieczorem?może ktoś wie?Nie chcę brać walizka niepotrzebnych rzeczy (z góry dziękuję za odpowiedzi)
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy na wakacje na początku listopada. Jak wypocząć w Tunezji jesienią.Proszę napisać swoją opinię o hotelu i polecanych wycieczkach.Z góry dziękujemy!!! ODPOWIEDŹ!!!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jak się okazało, zjeżdżalni nie ma, macie w ogóle SPA?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Odpowiedź, czy stan plaży i poziom usług odpowiada statusowi hotelu pięciogwiazdkowego?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Do Tunezji docieramy około 3 nad ranem, zgodnie z ich godziną. Kto może powiedzieć, o której godzinie zostaniemy zakwaterowani w pokoju? A gdzie będziemy mieszkać wcześniej, na plaży?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wybieram między dwoma hotelami Karthago el Ksar 4* i El mouradi Club Kantaoui 4* jeździmy w pięciu, towarzystwo jest od 16 do 60)))))))))) Najważniejsza plaża to jedzenie i rozrywka. Doradź proszę))))))
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zastanawiam się, czy muszę dopłacać za pokój z widokiem na morze, a jeśli tak, to ile?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Widziałem w cennikach "centralna klimatyzacja, działa na godziny". Co by to oznaczało?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy nadal płacili? A czy w pokoju jest sejf?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
kto miał się podzielić, będę bardzo wdzięczny...
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jest między nimi wybór.Proszę doradzić?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »