Pytania o BeciciMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Becici
Czytałem z recenzji, że ludzie mieszkali w innych hotelach i jeździli do Tary. Czy to możliwe? Jakie są ceny posiłków w Hotelu Tara w tym roku?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Co widać niedaleko, gdzie lepiej wypożyczyć samochód i od kogo kupić wycieczki?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Gdzie mogę zjeść tani obiad?Jeśli jest nas we dwoje i dziecko to czy można wziąć 2 leżaki i parasol na trzy osoby, czy też trzeba kupić dziecko?Dziękuję za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam Pomoc z radą Jesteśmy dwojgiem dorosłych, jedziemy do Becici na 14 nocy Zamieszkamy w willi bez wyżywienia Planujemy zjeść śniadanie w pokoju, obiad w kawiarni (ewentualnie w kompleksie), kolację, restauracja,kawiarnia,bez alkoholu.W przybliżeniu ile zajmie dzień.Kochanie nie liczymy dań rybnych.A jeśli nie jest trudno znaleźć ceny w sklepach w lipcu (woda, soki, nabiał, mięso, pieczywo) I chcę trochę zaplanować mój budżet.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Zarezerwowałem wycieczkę bez posiłków, wszelkie informacje byłyby pomocne.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, czy dyskoteki są drogie w Budvie? A ilu jest Rosjan? czy warto jechać? i co byś doradził? Chcemy odpocząć w czerwcu w Becici (niedaleko Budvy). Dzięki)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę wynająć samochód i pojechać do Dubrownika na własną rękę, mam międzynarodowe prawo jazdy, ale wydane na moje panieńskie nazwisko, czy Chorwaci sprawdzają twarz pod kątem przestrzegania praw i międzynarodowego paszportu? A co to w ogóle grozi? Dzięki!
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy są tam przyzwoite restauracje, w przeciwnym razie powiedziano nam, że jest dzicz! Wielkie podziękowania dla Catherine2426 za odpowiedź Magnolia Villa
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź