Pytania o BeciciWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Becici
8 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi, kto był w hotelu. Czy w pokoju jest suszarka do włosów? Pilnie potrzebny. Wyjazd za dwa dni
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Proszę polecić willę w ośrodku Becici! Jest nas dwoje, potrzebujemy spokojnego odpoczynku, żeby nad morze nie było daleko, a w pobliżu nie było hałasu. Nie możemy wybrać w żaden sposób, mimo że liczba propozycji jest duża. Dzięki!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Może ktoś podpowie na którym piętrze iz widokiem z której strony lepiej wziąć pokój, jeśli chcesz, żeby było cicho, z drogi nie było hałasu. Jest nas dwóch. Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Doradzę gdzie odpocząć 3 osoby dorosłe z małym dzieckiem 1 rok, najlepiej dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i tak żeby nie było daleko od plaży. Może ktoś już tam odpoczywał i może doradzić sprawdzoną opcję?
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Polecam willę / apartament w Becici, w granicach 30-40 euro za dwoje (sierpień), najlepiej w pierwszej linii, z widokiem na morze. Jak zaoszczędzić pieniądze, zarezerwować tutaj lub szukać lokalnie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Cześć!! Doradź, gdzie możesz wynająć samochód (Już w Becici. Gdzie zjeść i w jakim hotelu (wymagane w przypadku łazienki i nieprywatnych apartamentów i apartamentu). Możesz również zatrzymać się w przystępnych cenach lub zarezerwować hotel bezpośrednio przez ich stronę internetową! ( BEZ PŁATNOŚCI) oraz w jakich hotelach można zamówić śniadania + obiadokolacje czy all inclusive. Proszę napisać do poczty lub tutaj ZMĘCZONY WYSZUKIWANIA- [email protected] Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dziecko w momencie wyjazdu będzie miało 1,5 roku, informacja hotelu mówi, że dzieci poniżej 4 roku życia bez dodatkowych opłat. miejsca są bezpłatne. Czyli szukając pokoju muszę szukać pokoju dwuosobowego dla dwóch osób dorosłych, a w ogóle nie wskazywać dziecka? Albo jak? Kiedy podam dziecko, cena znacząco się zmienia.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto niedawno wrócił z tego hotelu? Podziel się wrażeniami.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
opinie z wakacji
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
Chcemy zarezerwować willę, ale nie ma kontaktów.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pierwszy raz jadę do Czarnogóry, co muszę ze sobą zabrać, czy w hotelu obowiązuje dress code?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Proszę o pomoc w wyborze hotelu Życzenia - 4 gwiazdki 1. Dobre wejście do morza.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jaka jest różnica między hotelem a willą?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chcemy odwiedzić Czarnogórę na 1 tydzień razem z naszą dorosłą córką na początku sierpnia. Po raz pierwszy pojedziemy z Kijowa, do tej pory zebraliśmy niewiele informacji, nie wybraliśmy jeszcze biura podróży. Kto był, powiedz mi od czego zacząć, póki jest czas... Z SW. Swietłana Grigorijena
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Bardzo ładne zdjęcia hotelu, ale bardzo mało recenzji. Jadę latem z dzieckiem i chciałbym wyjaśnić, czy w pobliżu są sklepy lub targ, żeby było co ugotować, bo. dziecko je bardzo słabo. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jak ci się podoba hotel Obala 3 w Becici ??? A ile będzie kosztować wycieczka za 10 dni dla dwojga??? Może są inne opcje??? Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jednak 6 pięter to za mało...
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Co lepiej wybrać i jak w grupie 4 osób. (matka, dwie córki w wieku 16 i 31 lat oraz wnuczka w wieku 5 lat) Ekonomiczny - opcja
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kupiłem wycieczkę do tego hotelu z przyjacielem, wspiąłem się na wszystkie strony, po prostu nie rozumiem, jaka jest centralna klimatyzacja w tym hotelu? regulowany z pokoju? czy plaże są czyste?
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Jak mogę zarezerwować wycieczkę z lotem z Moskwy. Czy w pokoju 2 osobowym mogą zamieszkać 3 osoby?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »