Pytania o KalutareMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kalutare
Kto jedzie do tego hotelu 6 listopada?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jak dobre jest spa w hotelu i jakie są ceny masaży? Jakie procedury polecacie?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Wybraliśmy hotel ROYAL PALMS BEACH 5* w Kalutara i nie wiemy, czy przyjąć all inclusive, czy tylko ze śniadaniem? Czy jest miejsce na spacery w pobliżu hotelu i jedzenie w tawernach? A może lepiej nie ryzykować i brać AL? Byliśmy w Grecji latem i wyrzucaliśmy pieniądze, bo braliśmy jedzenie AL i codziennie jeździliśmy do wiosek na wybrzeżu na obiad i tam jedliśmy. Przydałby się śniadanie. A mnie też interesuje, czy można kupić AL w samym hotelu, jeśli tylko śniadania nie są ustawione? Dzięki.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jakie są ceny jedzenia i napojów na miejscu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pod koniec stycznia jedziemy do hotelu The Sands By Aitken Spence, BB, które restauracje są lepsze na lunch i kolację. Podaj numery telefonów rosyjskojęzycznych mieszkańców Sri Lanki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi, czy są zajęcia z aqua aerobiku na basenie lub inne zajęcia w hotelu? Czytałem, że ma je Royal Palms.Dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Witam!Wybraliśmy hotel Tangerine beach.Chcemy spokojnego, miarowego odpoczynku nad oceanem.Ale wieczorem chciałbym gdzieś pojechać. Organizator wycieczki zasugerował, że na terenie Royal Palms jest klub nocny, powiedz mi, czy jest aktywny, czy warto tam jechać? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
dlatego W pakiecie było tylko śniadanie.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do hotelu 30.03 kto jest z nami???
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź