Pytania o KalutarePogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kalutare
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Naprawdę liczę na odpowiedź od doświadczonych „Sri Lanki”))) W połowie czerwca odpoczniemy w Kalutarze. Słyszałem o porze deszczowej o tej porze, martwię się o ocean, ze względu na duże fale i niemożność pływania..... Odpoczniemy na Sri Lance pierwszy raz, proszę powiedz kto odpoczywałem w takim okresie na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, co w tej chwili jest ocean i jaka jest pogoda….. Z góry dziękuję za odpowiedzi)
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Powiedz mi, kto pojechał na Sri Lankę na początku października. Czy o tej porze kończy się „pora deszczowa”? A ja zapytam kampanię: mamy teraz wybór – albo Tenzheran, albo Royal Palm – co radzilibyście kupić?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Naprawdę nie chcemy spędzić całego urlopu 05.03.12.05 pod parasolami lub w pokoju ze względu na wieczne deszcze ???
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedzcie mi proszę, jaka jest teraz pogoda? Patrzymy na prognozę tylko pada przez całą dobę, czy to prawda? Naprawdę nie chcę, żeby pogoda zepsuła pierwsze wrażenie na wyspie!
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Patrzę na prognozę pogody, chce mi się płakać, nadawane są jakieś burze (((dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy pada w Kalutarze?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Cześć! Pomóż mi zdecydować, czy warto wybrać się w ten region i do hotelu, czy też silne fale i deszcz będą przeszkadzać w wakacjach? Lub nie ryzykuj i szukaj hoteli na północnym wschodzie, gdzie wydaje się, że w tym okresie jest mniej deszczu. A fale nie są tak silne? Planujemy teraz wycieczkę, chciałbym znaleźć dobre 3k lub 4k w dobrej cenie!
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Obawiamy się, że jedziemy do Kalutary 9 stycznia.Gismeteo oglądałam do 01.07.13 - deszcze i przelotne opady. Czy do tego czasu wszystko się tam zmyje, nie wiem, co zrobić, żeby odmówić wycieczki, czy nie? Jakie są kary? Czy operator (mamy Join Up) powinien zaproponować nam jakąś alternatywę?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
MAM WYCIECZKĘ NA 3 GRUDNIA, PROGNOZA OBIECUJE CHMURĘ I DESZCZ, CZY MAM BYĆ NA ZIEMI?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jadę ze znajomymi latem do Kulutaru a może innego kurortu na relaks nad morzem, powiedzcie mi jaka jest tam pogoda latem? Czy to pora deszczowa?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w listopadzie?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Hotel znajduje się na południowym zachodzie, czy często pada deszcz? a jeśli często, to trwa 2-3 godziny lub leje cały dzień?Naprawdę chcę się opalić i rozgrzać ... kto tam był w czerwcu, powiedz mi))
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Od kilku tygodni jeździmy z mężem i dzieckiem na Sri Lankę.Naprawdę chcemy odwiedzić ten wspaniały kraj! Zdecydowaliśmy się na hotel od dłuższego czasu, a kiedy w końcu wybraliśmy warunki pogodowe, byliśmy w szoku!!! Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest obecna sytuacja? Codziennie sprawdzam pogodę na różnych stronach i wszędzie jest inna!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Bardzo martwię się o pogodę, jaka jest w tym okresie. Hotel leży na południowym zachodzie, jak często w tym okresie pada deszcz... Naprawdę chcę mieć czas na piękną opaleniznę, a także jeździć na wycieczki. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Może doświadczeni mam życzenia, rady, będę wdzięczny. Jedziemy pierwszy raz, wszystko ciekawe. Kolejną ważną kwestią jest tłum. połączenie. Jak zapewnić min. koszt połączeń, SMS-ów? Dzięki!
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 66 odpowiedzi