Pytania o KalutareWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kalutare
Martwię się, czy linia kolejowa za hotelem będzie przeszkadzać w wypoczynku?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
żeby nie było tak drogo, bo oficjalnie kosztuje 1000$?dzięki za odpowiedź
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Na niektórych stronach nie ma informacji o ręcznikach plażowych w hotelu. Na jednej stronie znajduje się informacja, że ​​trzeba zabrać ją z domu! Nie ma gdzie kupić! Noś ze sobą dwa duże ręczniki?????? Czy na miejscu jest sklep? Czy to pięć gwiazdek?
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Czy w pokoju DELUXE jest suszarka, a jak żelazko?Kto był - proszę o odpowiedź.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Płatny czy bezpłatny sejf w pokojach głównego budynku i ile kosztuje internet w tym hotelu.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! Chcemy, aby ceremonia ślubna na Sri Lance) podobała się w tym hotelu. Może ktoś brał udział w takich wydarzeniach lub po prostu widział.. każda informacja jest ważna..
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jemy pod koniec stycznia, powiedz jaki hotel wybrać? A jeśli weźmiesz system BB, to jaka restauracja jest „pyszna”. Z góry dziękuję wszystkim!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jedziemy z 10-letnim dzieckiem na jesienne wakacje na mandarynkowej plaży. Po przeczytaniu wszystkich recenzji zacząłem myśleć: czy w ogóle warto jechać? Strasznie boi się pełzających gadów. Ludzie piszą o tym, jak zwinięte w trawie węże leżą zwinięte w kłębek. Ktoś mi powiedział, że to nieprawda. Jakie są niebezpieczne stworzenia w oceanie? byłabym wdzięczna za odpowiedź
12 lat wstecz  •  15 subskrybenci 30 odpowiedzi
Jakie wycieczki są ciekawsze?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Oficjalnie nasze małżeństwo zostało już zarejestrowane w Rosji. Jeśli ta uroczystość jest możliwa, ile to będzie kosztować i czego do tego potrzebujemy?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Proszę napisać coś o hotelu, czy ktoś tam był? A jak tam jedzenie! Jedziemy pod koniec kwietnia, kto był - opowiedz nam o pogodzie?! Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Powiedz mi, zaproponowali hotel Tangerine w Kalutara. Czy warto tam jechać? Jaka jest pogoda na Sri Lance w kwietniu? I jedno ważne pytanie, czy na Sri Lance można polecieć na Malediwy na kilka dni? Dlatego wybrać między tymi dwoma ośrodkami i wybór padł w kierunku Lanki. Obawiam się, że na Malediwach będzie bardzo nudno!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami z hotelu i doradzaj harmonogram odpoczynku! Proszę...)
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czytałem na forach/opiniach o powszechnej kradzieży we wskazanym hotelu (w tym nawet pieniędzy z sejfu w recepcji). Na ile uzasadnione są komentarze o kradzieży w tym i innych hotelach? Pomyślałem o zabraniu ze sobą laptopa, dużego zdjęcia i małej kamery wideo. Teraz dylemat: albo odciąć się od ważnych rzeczy, czy ciągle nosić ze sobą całą tę przyjemność?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi