Pytania o WenecjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wenecja
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przyjeżdżam na dworzec o 15.00, ao 15.30 zaczyna się opera
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Jest kilka pytań dotyczących Wenecji. 1. Czy są bezpośrednie autobusy z lotniska Treviso do Wenecji (Piazza Roma)? Więc bez przelewów? Musisz znać cenę i czas (przyjeżdżamy wcześnie rano). 2. Czy na dworcu kolejowym w Wenecji jest przechowalnia bagażu, aby można go było zostawić na 4-5 godzin? 3. Supermarkety w Wenecji (Billa, Kup, itp.) - czy ceny, wybór i powierzchnie sklepowe są normalne? Niewiele gorzej niż sklepy na kontynencie? W pewnym sensie mamy najbliższego Coopa. 4. Czy można podróżować pieszo (wystarczy mostów)? 5. Na jakie wyspy w Wenecji polecasz żeglować? Październik. Bardzo dziękuję za twoją poradę!
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Witam. W październiku po raz pierwszy będę w Wenecji. Wygląda na to, że dzień czwarty. Doświadczeni powiedzcie mi jakie są ciekawe i nieskrępowane historyczne miejsca w Wenecji i najbliższej okolicy, które warto odwiedzić. Od razu powiem, że daleko nie pojedziemy, jak tam do Mediolanu czy na wyspę Garda czy tam do Werony. Coś bliższego, bardziej lokalnego, nie gonię za atrakcjami świata. Uwielbiam nieodkryte miejsca. Po prostu piękne miasta. Co zwiedzić? Być może są jakieś dogodne opcje dojazdu z Mestre do takich miejscowości, skoro będziemy korzystać z komunikacji miejskiej, nie jestem do tego przyzwyczajony))) Może są jakieś niezwykłe trasy w Wenecji, jak katakumby pod Odessą, Paryż czy restauracja UFO w Bratysławie. Jakieś wycieczki pod wodą, w piwnicach? A potem 4 dni...
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wybieram się do Wenecji na kilka dni bez touroperatora
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam zamiar kupić kartę muzealną na stronie http://www.veniceconnected.com/fr, ale nie rozumiem, czy można już wejść do muzeum tą kartą, czy to tylko daje zniżkę?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mam na imię Masza Mam 30 lat mieszkam w Kijowie szukam towarzysza lub towarzysza na koniec maja w Wenecji, może w innym mieście
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak to zrobić w jeden dzień? Pomóż zaplanować wycieczkę z Wenecji do San Marino „tanie i wesoło”
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź