Pytania o WenecjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wenecja
Ciekawi, czy sami możemy dojechać do tego hotelu późnym wieczorem.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Gdzie najlepiej zatrzymać się w Wenecji na 2 dni? Przyjeżdżamy wcześnie rano z Czech w Mestre, wyjeżdżamy następnego dnia wieczorem o godzinie 21. Zarezerwować hotel na stałym lądzie czy na wyspie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 8 odpowiedzi
Planuję wyjazd 3 luty - 8 luty 2013, moja żona i ja, aby zobaczyć Karnawał. Kto doradzi niedrogi hotel w Mestre lub Wenecji (myślę, że to niedrogie 25-30 euro za osobę). Może są zniżki, które znają doświadczeni turyści lub np. właściciele hoteli nie pracują przez Internet. Nie mówię po włosku.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Polecam niedrogi hotel w Mestre, niedaleko Wenecji. Dla łatwego dostępu do Wenecji. Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jakie są udogodnienia w klasycznym pokoju trzyosobowym (prysznic, wanna, suszarka do włosów). Dzięki.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę zobaczyć Wenecję i popływać w morzu
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Nie udało się znaleźć mapy miasta w języku rosyjskim do wydrukowania. Będziemy 1 cały dzień, brakuje sił, czego nie można przegapić.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy można usunąć lub stworzyć opcję ucieczki od natrętnej reklamy menedżerów? Zarezerwowaliśmy pokój w hotelu Canal E Walter, czy to odpowiada podanej nazwie Canal 3***? Nie udało się znaleźć jego lokalizacji na mapie. Jak dostać się z lotniska do hotelu?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź