Pytania o RiminiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rimini
Czy jedzenie w tym hotelu jest dobre? Co zapewniamy na śniadanie i obiad? Czy w pokojach jest telewizor?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
opowiedz nam o ośrodku, wycieczkach, hotelu.najlepiej za 2014, może ktoś był
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jak znaleźć rosyjskojęzyczne biura podróży w Rimini we Włoszech?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę doradzić dobremu nawigatorowi ze szczegółowymi mapami Europy. Jadę do Włoch-Rimini. Ogólnie nic nie rozumiem u nowatorów !!!
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Cześć wszystkim. Tak się złożyło, że jechałem sam na tydzień (Hotel Kennedy). Powiedz mi, co ze sobą zrobić. Słyszałem, że leżaki + parasol kosztują 15 euro. Czy oferują zniżki, jeśli jesteś sam? W jakich kawiarniach najlepiej zjeść? Czy po mieście trzeba podróżować autobusem, czy bez problemu pieszo? Czy hotel posiada rosyjskojęzyczny personel? I generalnie chętnie udzielę wszelkich informacji. Chcę pojechać do San Marino. Kto podróżował zwykłym autobusem, powiedz mi, jak długo i czy się zgubię? Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Ile kosztuje wypożyczenie leżaków i parasoli? Jak to jest opłacane?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak dostać się z Rimini do Wenecji drogą morską?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Rimini tego lata z rodziną.Dziecko lat 3,5 jest alergikiem, na ścisłej diecie.Planujemy gotować we własnym zakresie w mieszkaniu. Zainteresowany kupnem surowego mięsa z kurczaka, indyka, królika lub jagnięciny. Z góry dziękuję! Z poważaniem Natalia.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kawiarnia
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę pojechać do Rimini, doradzić gdzie można odpocząć wieczorem
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy pierwszy raz, więc pojawiają się pytania: ile pieniędzy zabrać ze sobą (minimum) GDZIE, JAK wyrobić wizę Ile to kosztuje?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Piszesz, że koszt pobytu w Villa Dei fiori to około 70 euro. Czy to cena za pokój dwuosobowy czy za osobę? Czy ta cena obejmuje śniadanie? czy nic nie wliczone? Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Mój mąż uwielbia kaszę pęczak. Chcę poznać przepis
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym pojechać do Włoch - oferują Rimini, ale słyszeli, że Rimini jest bardziej spokojnym i rodzinnym kurortem - czy młodzi ludzie mogą tam dobrze wypocząć?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Gdzie i co możesz wypożyczyć z samochodu? Ile to kosztuje i jakie dokumenty są wymagane? Czy były jakieś trudności i problemy z operacją we Włoszech? Rozwiązania problemów ubezpieczeniowych... Dziękuję. Valadimir Geller
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź