Pytania o RiminiPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rimini
W kwietniu wybieram się na wycieczkę krajoznawczą z wizytą do Florencji, Rzymu i Wenecji.Proszę powiedzieć jakiej pogody się spodziewać?Dziękuję wszystkim za odpowiedzi )))
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
miasta Rimini, Wenecja, Werona, Florencja, czyli północne Włochy
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć wszystkim. We wrześniu jadę na tydzień do Rimini (Hotel Kennedy). Oczywiście czytam recenzje - morze jest brudne i płytkie, wszystko jest drogie! Czy tak jest? Powiedz mi, jak to jest? Czy jest miejsce na spacery (oprócz wycieczek), orientacyjne ceny jedzenia, czy rozumieją Rosjan w kawiarniach. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy w tym miesiącu można opalać się i pływać w ciepłym morzu?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Rimini we wrześniu, powiedz mi, jaka jest teraz pogoda, czy będę mógł pływać w morzu i opalać się
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy na początku sierpnia warto wybrać się na wycieczkę krajoznawczą do Włoch, czy wysoka temperatura będzie przeszkadzać w podróży?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy hotele 3* mają ciepłą wodę zimą?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Idę zobaczyć kraj, zatrzymam się w Rimini, ile pieniędzy wziąć i jaka jest tam pogoda???????????
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, kto wie, czy jest sens jechać do Rimini na Nowy Rok? Jaka jest tam pogoda? Jak najlepiej dostać się do Wenecji i San Marino? Z góry dziękuję Eleno...
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi