Pytania o RiminiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rimini
Dzień dobry! Kto był w tym hotelu zimą? Jedziemy w styczniu 2018, ale boimy się, że będzie zimno) Podziel się wrażeniami, dziękuję!
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Coraz bardziej skłaniam się do odpoczynku bez pakietu, że tak powiem, na 14 dni odpoczynku z posiłkami, śniadaniem + obiadokolacją, policzono ponad 3000 euro za 2+2. Więc myślę, że można się samemu zorganizować i odpocząć bez biura podróży? Przyjaciele jak zawsze proszę o pomoc))))
7 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kupiłem tanią wycieczkę do Rimini we Włoszech na tydzień. Wycieczka, ale z noclegiem w jednym miejscu - od razu potwierdził hotel Asso (to po rosyjsku) 3*. Ale recenzje są okropne! Czy tak jest? Może ktoś ma obiektywną opinię. Odmowa z hotelu - grzywna 224 euro + wszystkie hotele na życzenie, bo. Wyjazd 21.06.2014. Co robić? Nie wiem Powiedz mi._
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
opowiedz mi o hotelu Baia Imperiale 4 * w Riminni? jak zjeść, jak dojechać na dworzec, gdzie za darmo się opalać
10 lat wstecz  •  4 abonent 42 odpowiedź
Udajemy się do hotelu Arpa. Kto był szybki w wydawaniu ręczników plażowych i kosmetyków w hotelu? A z balkonami na ile osób? Podróżujemy razem.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jedziemy 3 osoby dorosłe. w Rimini radzę porządny 3-gwiazdkowy hotel, prawdopodobnie lepszy w centrum miasta.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
co zabrać ze sobą do rimini i co lepiej tam kupić
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
nie znalazłem żadnych opinii dla Morolli 3* podziel się wrażeniami o hotelu....
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Najlepiej z basenem i bliżej centrum
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ważna jest odległość
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś przebywał w Cucciolo w Rimini? Chciałbym wiedzieć, czy wszystkie pokoje zostały odnowione?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto odpoczywał w tym hotelu, napisz, bardzo chciałbym zadać moje pytania dotyczące tego hotelu osobom posiadającym wiedzę.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
sądząc po zdjęciach turystów, hotel mi się podoba?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jesteśmy z dziećmi w wieku 9 lat i lat 2. Chciałbym normalny hotel all inclusive, morze jest blisko i osoba rosyjskojęzyczna była w hotelu. Przynajmniej jeden!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
jakie pokoje po remoncie?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
lub jakikolwiek inny hotel, który polecisz?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Może jacyś doświadczeni ludzie mogą udzielić dobrych rad? Dużo też czytam o Victorze. Kto ma jego współrzędne?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi w listopadzie, czy hotele są ogrzewane, czy jeszcze ciepłe? Zgromadzony we Włoszech, poinformowany Rimini może ci powiedzieć, co jeszcze.
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Znalazłem tylko hotel dla niepełnosprawnych o tej nazwie. Powiedzmy, że była to bardzo dobra recenzja. Gdzie się znajduje, jak daleko jest od dworca kolejowego w Rimini. Jak się tam dostać i ile? Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym mieć komfortowe warunki życia
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kto był w hotelu michelandgelo 3*, podziel się wrażeniami
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Polecam jakiś czysty 3* hotel w Rimini, żeby pokój miał własną klimatyzację (żebyśmy sami mogli ją włączyć) i podwójne łóżko. Chciałbym więcej rosyjskojęzycznych (lub przynajmniej anglojęzycznych) pracowników. Cóż, absolutnie idealnie, aby w pobliżu była bezpłatna plaża. Wiem, że jest blisko hotelu John's, ale nie ma tam już miejsca. Jutro muszę zarezerwować, ale jestem kompletnie zdezorientowany.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ja i mój mąż zamierzamy odpocząć w hotelu John. Pokój był zarezerwowany tylko bez klimatyzacji. Myślisz, że za klimatyzację na miejscu można dopłacić? A kto wie o hotelu. Mówi również, że naprzeciwko hotelu znajduje się bezpłatna plaża, czy to prawda?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy jest wieczorna animacja, czy daleko od hotelu do dyskotek w Rimini? Który hotel jest lepiej położony na wieczorne rozrywki (dyskoteki) i spacery? Dziękuję Ci.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Nigdzie w internecie nie udało się znaleźć ani jednej recenzji, opis hotelu ledwo znalazłem. Może ktoś odpoczywał. Wszelkie informacje są potrzebne.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź