Pytania o RetimnoWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Retimno
Wybrałem hotel na Krecie - ziemia Maravel, ale liczba pokoi przeraża - RON. Jak to rozszyfrować? Rozumiem tłumaczenie. ale jak to wszystko wygląda?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę o pomoc zbiorowego umysłu w wyborze hotelu!:) Życzenia: - hotel jest dobry, nowoczesny, nie „zmęczony”, 5*, może 4* lub butikowy? - czyste, dobrze klimatyzowane pokoje - pierwsza linia brzegowa - mniej dzikie młode - nie "dziecinny" (aby ilość matek/kobiet z dziećmi mieściła się w granicach rozsądku) - możliwość umieszczenia jednego człowieka w SNGL - SPA - jako duży "plus" - dyskoteki, animacje - jako "minus" - cywilizacja (miasto/wieś, restauracje, wypożyczalnia samochodów) - w zasięgu spaceru. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
chcesz napić się kawy w pokoju
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jak rezerwować pokoje?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W opisie hotelu nie ma możliwości wypożyczenia samochodu. Czy można wypożyczyć samochód gdzieś w pobliżu, czy w hotelu są wypożyczalnie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Przez długi czas nie było opinii o tym hotelu. recenzent, który był tam w 2013 roku. Albo jaka inna wersja hotelu w wiosce Bali: nad samym morzem, mały hotel rodzinny, bez animacji, ale ze śniadaniem i obiadokolacją.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
W co ubrać się wieczorem do baru? Czy powinienem zabrać ze sobą szyfon czy sukienkę koktajlową? Jeśli w opisie hotelu jest mowa o stroju, ten elegancki, swobodny styl jest tam mile widziany wieczorem.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy ktoś był w Macaris Suites & Spa? A co możesz o tym powiedzieć?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W morzu można już pływać (od 10 maja do 230)
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam wszystkich, kto wie ile metrów do plaży lub kilometrów?
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Chciałbym poznać opinię tych, którzy byli w tym hotelu. Jedziemy tam we wrześniu.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przyjeżdżamy z KAZACHSTANU, chcieliśmy zabrać ze sobą laptopa. Nie wiemy, czy gniazdka w Grecji różnią się od naszych, czy nie.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Podróżujemy z Kazachstanu i chcielibyśmy wiedzieć, czy potrzebujemy adaptera do gniazdka elektrycznego?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy pojechać do tego hotelu z dzieckiem w wieku 1,4 roku. W związku z tym pojawiło się szereg pytań: 1. Co jest z jedzeniem dla takich małych dzieci? Niektóre opisy mówią: menu dla dzieci i menu dla niemowląt (na życzenie). Czy tak jest? Tych. czy będą darmowe posiłki dla małych dzieci? 2. Zaproponuj wzięcie apartamentu z 1 sypialnią. Czy to jest pokój bez drugiego piętra? A potem na zdjęciach widziałem pokój piętrowy, ale z punktu widzenia bezpieczeństwa dla dzieci lepszy jest pokój bez schodów w środku. 3. Kto w ogóle odpoczywał w tym dziale z takimi maluchami? Jakie wrażenie? Dzięki!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Na co zwracać uwagę przy zasiedlaniu, a potem, co koniecznie robić i co - w żadnym wypadku! Potrzebujesz zabrać ze sobą coś konkretnego, czego tam nie wystarczy?
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
jak wygodnie będzie odpocząć w tym hotelu dla rodziny z małym dzieckiem. jak się sprawy mają z jedzeniem dla niemowląt i jakością plaży?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Co może zaskoczyć ten hotel i odwrotnie, jak zdenerwować?z obsługą po rosyjsku?słyszałem, że w 2010 r. robili tam naprawy?
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Przeczytaj recenzje tego hotelu. Wszystkim to się podobało. Myli tylko wielkość standardowego pokoju. Czytałem, że ma 21 m2. Proszę o odpowiedź, kto odpoczywał z dziećmi, czy jest wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe łóżko.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcielibyśmy pojechać na odpoczynek na Krecie i móc nurkować.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przeczytałam informację o hotelu "IBEROSTAR CRETA PANORAMA & MARE 4*" i wydało mi się, że jest bardzo dobrze... Ale kiedy spojrzałam na mapę, zobaczyłam, że obok niej jest inny hotel "IBEROSTAR CRETA MORSKI 4*" .. I chciałbym poznać Twoją opinię: Który hotel jest lepszy IBEROSTAR CRETA PANORAMA & MARE 4* czy IBEROSTAR CRETA MARINE 4* (i dlaczego)?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobrze zrozumiałam, że w nim wszystkie pokoje są "studia", a w budynku na górce pokoje są "standardowe"? A może na górze też jest studio?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Błąd w opisie hotelu! Recenzja i zdjęcia trafiły do ​​hotelu Irini Beach 3* w Agia Galini na południowym wybrzeżu, a nie w Platanias (Rethymnon)!
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Lecimy w tym roku z dzieckiem 3 lata do tego hotelu na początku maja. Chciałbym wiedzieć, jaka będzie tam temperatura wody.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź