Pytania o RetimnoWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Retimno
Powiedz mi proszę, jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na zwiedzanie różowej plaży i zatoki Balos: w ramach grupy wycieczkowej czy na własną rękę w wynajętym samochodzie? Jeśli jest to wycieczka - podaj współrzędne zaufanego biura informacji turystycznej lub indywidualnego przewodnika (WhatsApp, telegram, viber).
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy Muzenidzi mają coś wspólnego z Pałacem w Knossos (myślę, że to labirynt Minotaura, mogę się mylić), jaskinią Zeusa i Santorini. I za tę cenę...
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Kto odpoczywał na Bali na Krecie, powiedz mi, gdzie odbywali wycieczki? Jaka jest cena w 2014 roku za wycieczki do zatoki Balos? W której agencji wypożyczyłeś samochód? Czy wszystko pasowało?
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jak dostać się do Aptery z Georgioupolis komunikacją miejską?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nigdy nie byliśmy w Grecji - wszystko w krajach azjatyckich. Wszędzie są rosyjskojęzyczne biura podróży, które świadczą usługi znacznie taniej niż Pegasus, Tez itp. Czy jest coś takiego. Kreta?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Planujemy wyjazd na Kretę po 10 października, ciekawe czy wycieczki na Santorini będą jeszcze organizowane?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Gdzie wybrać się na samotną wycieczkę? Polecam dobrą wypożyczalnię samochodów w pobliżu hotelu.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jakie są ceny za „automatyczne” i czy w ogóle są one dostępne?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszyscy piją! Proszę powiedzieć, gdzie najlepiej zarezerwować samochód. Będziemy w mieście Rethymno. Hotel El Grec 4*/ Dzięki za radę :).
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi