Pytania o Półwysep Chalcydycki – KassandraWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Półwysep Chalcydycki – Kassandra
Witam, proszę powiedz mi, że gdzieś w pobliżu są dyskoteki i wycieczki, w jakich kosztach w przybliżeniu i czy można je kupić w hotelu
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, powiedz mi, gdzie wynająć jacht dla 4 osób niedaleko hotelu bez korzystania z usług touroperatora? Może są miejsca do cumowania w innych wioskach w pobliżu osady Kallithea, z których można pływać lub łowić ryby w morzu? Będziemy tu jeszcze przez 10 dni. Która wioska lepiej jechać, aby negocjować na jacht?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy turyści! Pierwszy raz do Grecji jedziemy w czerwcu, odpoczniemy w małym miasteczku na Kassandrze. Powiedz mi, jakie wycieczki są tam oferowane i jakie są za nie ceny?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Będziemy w Halkidiki-Kassandra (Kallithea) od 9 czerwca do 1 lipca. Chcemy wypożyczyć samochód: jak go wybrać, jak zawrzeć umowę, czy lepiej wynająć na kilka dni jednorazowo czy najpierw na jeden dzień? Podróżujemy z małymi dziećmi (1 i 4 lata), czy potrzebuję fotelik samochodowy (1 czy 2 sztuki), czy muszę za niego dopłacić? Czy warto jechać do Loutraki do źródeł (wodospadów)? Z góry dziękuję wszystkim!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
.Proszę powiedz mi, jaka jest taryfa Saloniki-Cassandra _-Pefkogori. I jak najlepiej dostać
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym wybrać się na ciekawe wycieczki, powiedzieć, na które warto się wybrać i jaki jest ich koszt. Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Doświadczeni, pomóżcie mi wybrać ciekawe miejsca.Chcemy wynająć samochód i pojeździć, co lepiej zobaczyć na naszym półwyspie.Nie ma dużo czasu,czytam dużo informacji, ale chcę porady gdzie jest jeszcze lepiej.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Trzytygodniowa wycieczka. Chciałabym zobaczyć więcej. Pożądane jest dzielenie się doświadczeniem osobistego „ruchu” do zabytków.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
powiedz mi, jeśli nie można wynająć samochodu, czy można skorzystać z usług taksówki lub przewodnika samochodem? jak to jest drogie? czy jest możliwość współpracy z kimś na miejscu (np. z kilkoma rodzinami?), aby na własną rękę zobaczyć wybrzeże, jakie to niebezpieczne? dzięki!
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy powinienem wynająć samochód i sam jeździć?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Hotel położony jest na półwyspie Halkidiki Kassandra w pobliżu wioski Kalithea
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu całą rodziną.Wszyscy dorośli to sportowcy.Chcemy sobie zaplanować WYCIECZKI.KOLEJNE PYTANIE. GDZIE W POBLIŻU OPŁACA SIĘ WYNAJEM RENTOWNEGO SAMOCHODU?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź