Pytania o Półwysep Chalcydycki – KassandraWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Półwysep Chalcydycki – Kassandra
Czy hotel posiada sejf? Gdzie przechowywać kosztowności, pieniądze i dokumenty? Czy jest żelazko?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przychodzimy do ciebie? Jeśli naczynia w pokojach, na których można gotować jedzenie
6 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Podstawowe warunki morze, plaża, jedzenie, mało ludzi i zamieszanie, 3 lub 4 gwiazdki, dziecko 12 lat.
10 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi kilka hoteli z dobrą plażą i niezbyt daleko od osiedli. Lepiej 3-4 gwiazdki.Dziękuję
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcemy jechać we wrześniu z 5-miesięcznym dzieckiem, który pokój lepiej zamówić. Czy nie jest bezpiecznie odpoczywać z tak małym dzieckiem. Czy będzie już zimno? Interesuje się jakością opieki medycznej. A może lepiej nie ryzykować?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Co to jest fitnessom przeciwko Palline?? Ne stoit krassovki s soboi bachor???
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy na plaży są ręczniki plażowe i czy są one płatne? A leżaki? Przyjmujemy pokój z prywatnym basenem i interesuje nas dostępność i koszt ręczników.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę o opinię na temat wypoczynku w hotelu Pałac Cesarski Teofano i jego tereny. Na zdjęciach znajduje się na tym samym terenie, co inny hotel, a szczególnie interesujące są pokoje w ANATOLI SUITES ze wspólnym basenem na 10 pokoi. Jak tam jedzenie, obsługa i lokalizacja? Jak tam w ogóle jest sam ośrodek?Są gdzie pojechać wieczorem i jakie wycieczki warto odwiedzić, żebyśmy nie jechali daleko!Jedziemy w dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci 25 i 15 lat. Może wybierz inny ośrodek i hotel, zanim będzie za późno? Wyjeżdżamy w połowie czerwca.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Mój mąż i ja mamy 25 lat.Tutaj wybieramy hotele.Położenie hotelu nam odpowiada.Ale jakie są tam warunki, jak tam jedzenie, jaka jest postawa turystów w ogóle, jak morze, basen, plaża , a czy warto wybrać się na wycieczki, czy lepiej wziąć samochód na wynajem?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Bardzo chciałabym wiedzieć więcej o tym hotelu. O hotelu, jedzeniu, plaży i oczywiście tym, co jest w okolicy hotelu? Gdzie mogę iść na spacer, jakie sklepy są w pobliżu? Do hotelu jedziemy 21 sierpnia
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ile czasu zajmuje dotarcie do pobliskich miejscowości. chcemy iść pieszo. i czy jest transport. nie jeździmy samochodem.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czytałem, że Kassandra jest popularnym kurortem młodzieżowym. Chciałbym niezbyt zatłoczony, cichy hotel!
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Chcę poczuć kolor Grecji, Chcę czystego morza, dobrego jedzenia... ładny pokój z udogodnieniami... NIE życzę głośnego hałasu i dobrej zabawy!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
kiedy odpoczywali na Korfu w 2010 roku, a w 2011 podróżowali z rosyjskimi prawami.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Dobry wieczór! Pomóż mi wybrać hotel. Najbardziej podstawowym życzeniem jest drobny piasek i piękne czyste morze =) Ponieważ byłem na Sithonii i Kasandrze, rozważam je. Ale rozważę wszelkie propozycje, jeśli jest piękny piasek i cena jest do przyjęcia. Bardzo chętnie pomogę! Mój mąż i ja jedziemy razem do Grecji pod koniec czerwca. Chcemy hotelu 4* i all inclusive. Cena do 80 tys. 10 do 14 dni (w zależności od ceny) Życzenia: 1. Byłem na dzikiej plaży na Sithonii, obłędnie piękny biały drobny piasek!(nie znam konkretnego miejsca niestety) Czy są gdzieś takie hotele? Żadnych kamyków, jeżowców, zatłoczonych leżaków. 2. Dyskoteka i animacja wieczorna 3. Klimatyzacja w pokoju (nie centralna) 4. Pożądane jest, aby można było kupić domową oliwę z oliwek i przybory z drewna oliwnego
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pytania dotyczące hotelu: 1. Czy w pokoju jest suszarka do włosów (inne informacje w opisach na stronach) 2. Jaka jest opłata za korzystanie z sejfu? 3. Napoje do kolacji wydają się być opłacone. Jakie są ceny, przynajmniej w przybliżeniu. 4. Czy muszę zabrać coś komarom? 5. Czy obowiązuje strój na kolację? 6. Czy wtyczki w gniazdkach pasują do naszych urządzeń? A może potrzebujesz adapterów? Pytania dotyczące Halkidiki: 1. Jak aktywne jest słońce w drugiej połowie września? Czy powinienem kupić mocny krem ​​przeciwsłoneczny, czy lżejszy? 2. Gdzie najlepiej kupić wodę i czy w Kallithei jest targ owocowy? 3. Podobno na oliwkach są dobre kosmetyki. Kto próbował? Co warto kupić? 4. Jeśli wypożyczyłeś samochód, to gdzie? Jakie są ceny? Czy dadzą z ukraińskimi prawami? Jeśli ktoś ma jakieś informacje, proszę o post! Bardzo ważne!:)
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, jaka jest temperatura wody i powietrza w okresie 20 września - początek października. czy w hotelu są pokoje z kuchnią: potrzebna jest zwykła lodówka z lekkim zamrożeniem komora i najlepiej kuchenka. czy w pokoju można zakwaterować 4 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3? dzięki!
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
kak mne poniati eda tam nevkusnaia da?eto oceni vajno dlia menia... shtob bila svejaia eda ,cerez deni ia doljna vibrati oteli i tak boiusi ne popasti, kak vi dumaete?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
w recenzjach tego hotelu jest kilka zdjęć pokoi samych budynków hotelowych i plaży? kto wyśle ​​mi e-mail.może ktoś podpowie który pokój jest lepszy.Chcę pojechać z dzieckiem 9 lat.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, dla rocznego dziecka, czy w sklepie na miejscu jest jedzenie dla niemowląt (mieszanki, przeciery warzywne, mięso) i pieluchy? Albo gdzie jest najbliższy sklep z dostępnością tych towarów?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy muszę zabrać ze sobą szampon, żel pod prysznic, mydło itp.? Wszystkie te bańki zajmują tyle miejsca w bagażu!!! Jeśli hotel daje z siebie wszystko i to wszystko w normalnej jakości, to po co przeciągać dodatkowe ... Z góry dziękuję za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chcemy jechać do Grecji Halkidiki z mężem i dzieckiem, jak Macedoński Sun Hotel 3*??? Wiem, że to jest w sieci hoteli Athos Palace 4* i Polini Beach 4* ,,, Żyjąc w Macedonii Sun 3*, czy można korzystać z całej infrastruktury hoteli Athos Palace 4* i Polini Beach 4* ( plaża (parasole i leżaki płatne), bar na plaży, baseny, animacja???a plac zabaw?dziękujemy!!!!!!!
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Mój mąż i moje dziecko 1,5 chcą odpocząć w Grecji i chcieli wiedzieć o wyborze tego hotelu Kassandra Palace 4 *;??? ........ Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy są już ceny za ten hotel od 3 czerwca i wyjazdu z Permu????????
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy są loty z Permu na Półwysep Chalcydycki?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »