Pytania o Półwysep Chalcydycki – KassandraMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Półwysep Chalcydycki – Kassandra
Kto był w hotelu Forest Park, powiedz mi, jak tam jedzenie? Czy dla dorosłych wystarczy niepełne wyżywienie? Czy na obiad serwują mięso, owoce? W jakiej ilości? Słyszałem, że nie ma bufetu, a szef kuchni sam układa potrawy. A jeśli osoba nie jadła? jak być? Nadal zainteresowany. Jak daleko jest do najbliższego miasta? Czy można chodzić. Ten hotel jest polecany przez organizatora wycieczek Mouzenidis. Czy możesz mu zaufać?
8 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy można zamówić jedzenie, a nie tylko samemu je ugotować?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jakie pytania są zwykle zadawane podczas wieczoru greckiego w formie quizu. proszę powiedz mi kto uczestniczył. dzięki
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Za tydzień jedziemy do Kallithei, hotel "Toroneos...", może ktoś był?! Czy jedzenie jest drogie w tej wiosce? Czy ktoś może polecić tawerny? Cena na plażach się nie zmieniła, 4 euro? Każda informacja byłaby bardzo interesująca...
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Interesują mnie wszystkie opcje: taksówki, rowery (czy jest fotelik dziecięcy?), komunikacja miejska. Dzięki!
10 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Czytam recenzje, są informacje, które dają za darmo, jest coś, czego nie ma...
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wymawiają to miejsce tak, jak chcą i mogą, ale pytanie brzmi: opowiedz nam o tej wiosce, jedziemy tam pod koniec czerwca, ciekawie będzie uzyskać wszelkie informacje. Tak, i nie tylko, czy możesz podzielić się swoim doświadczeniem: jedziemy sami, ale jeszcze nie wiemy, jak wygodniej i korzystniej jest dostać się z lotniska do wioski ...
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy na terenie hotelu lub sąsiednich hoteli jest jakieś spa lub gabinet masażu??????????
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy ten hotel jest dobry.
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Bar przy basenie napoje bezalkoholowe, soki, napoje gorące (herbata, kawa). Kanapki i ciasta Bar na plaży Lody, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, koktajle, napoje bezalkoholowe, soki. Central Bar Napoje alkoholowe i bezalkoholowe, koktajle, napoje bezalkoholowe, soki, piwo z beczki, białe i czerwone wino z beczki, ouzo, koniak. Gorące napoje (kawa i herbata), ciasta i kanapki
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jak dostać się do pobliskich osiedli. samochód do wynajęcia jest odwołany. i ile czasu na podróż. dzięki. czy są wycieczki w hotelu i ile one kosztują.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Nie mam prawa jazdy na motocykl, czy można wziąć motocykl i jaki typ (interesuję się lekkimi sportami do 75 KM) i ile to przybliżony koszt na dobę, gdzieś wyczytałem, że nie Potrzebujesz prawa jazdy na lekkie motocykle, doradzaj też miejsca, w których lepiej wynająć.Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy warto jechać do vourvourou?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Co oznacza grecki olinkus?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Ludzie! Odpowiedz kto odpoczywał? Co polecasz zabrać ze sobą? Jakie jedzenie?Jak ogólnie jest hotel?
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Odpoczniemy z małym (1 rok 10 miesięcy) dzieckiem. Myślę, że z jedzeniem nie powinno być problemu, bo jest menu dla dzieci. Albo nie mam racji? Jeśli się mylę, bądź szczery. A moje pytanie brzmi: co da się pić małemu człowieczkowi? W końcu świeżo wyciskany sok pomarańczowy, a tym bardziej napoje takie jak „Jupi” dla dzieci absolutnie nie wchodzą w grę. Czy menu dla dzieci zawiera napoje przyjazne dzieciom?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wcześniej jeździliśmy do Egiptu tylko na all inclusive, teraz martwię się, że mój mąż będzie głodny, a córka będzie ciągle szukać drinka. Może trzeba zabrać ze sobą czajnik i herbatę?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jak działa ten hotel?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy można spacerować po tym hotelu gdzieś wieczorem??? A gdzie jest najbliższy park dziecięcy od hotelu?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dlatego hotel działa w systemie UAL, a poza nim często będziemy wyjeżdżać i nie zawsze będzie można wrócić na obiad, zastanawiam się, czy można wcześniej zamówić „suchą rację” w recepcji. Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą.
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy z tego miejsca można dojechać komunikacją miejską?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź