Pytania o ParyżMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Paryż
Jedzenie ulicznego jedzenia lub przekąsek z lokalnych supermarketów. Może ktoś ma doświadczenie?
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
Здравствуйте ! Я с подругой приезжаем в Париж вечером в среду и уезжаем в субботу вечером. Прилетаем в аэропорт Шарль Дэ голь и вылетаем оттуда же. Будем жить в 10 округе. Очень много информации прочитала, но не могу определиться какой проездной выгоднее брать. Мы хотим посетить все основные достопримечательсти в центре Парижа (посещения музеев и выставок) , Монмартр и так же поехать в Версаль. У нас есть студенческие карты ( ISIC), что уже подразумевает скидки определённые в том же Лувре, верно? Стоит брать paris visite или что-то другое? И ещё вопрос. Стоит ли брать paris museum pass? С учётом того, что у нас есть ISIC (но мы из Украины) и хотим посетить Лувр, Орсэ, Нотр Дам, Триумфальную арку, Версаль, Помпиду и тд. Подскажите, пожалуйста.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
pomóżcie mi wybrać wycieczkę - Francja, Paryż, autobus, na maj, wyjazd z Kijowa Z poważaniem Ludmiła i moi przyjaciele.
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, podzielcie się swoimi doświadczeniami, powiedzcie niedrogie i sprawdzone restauracje z lokalną kuchnią. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jeśli korzystasz z metra codziennie (planuję zamieszkać w hotelu blisko metra, ale nie w ścisłym centrum, 10 dni) Ile kosztuje metro, czy lepiej wziąć ze sobą kartę podróżną na ten okres? Proszę podać bardziej ekonomiczną opcję.Dziękuję
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę się oświadczyć mojej dziewczynie. Ale żeby to nie było banalne, postanowiłem to zrobić gdziekolwiek poza Paryżem. Wiem, że uważa, że ​​to miasto jest najbardziej romantyczne na świecie. Ale nie chciałoby się ograniczać do Paryża. A ponieważ będę pierwszy raz we Francji i nie znam jeszcze najpiękniejszych miejsc, postanowiłem wynająć samochód i pojeździć z dziewczyną, żeby zobaczyć, czy uda mi się poszukać miejsca na romantyka podróżować po ślubie. Samochód już wybrałem i zamówiłem na cars-scanner.com Wylatujemy w połowie stycznia. Jakieś rady, co powinniśmy odwiedzić? W której restauracji powinienem zjeść, kiedy proponuję? Nie zarezerwowałem jeszcze hotelu, czy możesz doradzić? Chcę niezbyt drogie, ale przytulne. Z góry dziękuję wszystkim.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 24 odpowiedź
Jedziemy w trasę „Paris Gambling”, chcemy na własną rękę zobaczyć całe piękno Paryża. Proszę opowiedzieć jakie ciekawe miejsca warto odwiedzić, gdzie pysznie zjeść, zrobić zakupy, czy jest internet w hotelach lub w popularnych miejscach?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chłopaki, poszukajcie adresu Lyadurei na Polach Elizejskich lub w pobliżu.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam, ja i mój mąż będziemy w Paryżu przez 2 dni, powiedzcie mi, co lepiej zobaczyć i którą trasą lepiej iść, aby zobaczyć maksimum zabytków. Nie planujemy chodzić do Luwru i Wieży Eiffla (postanowiliśmy opuścić go następnym razem). Zainteresowany najlepszą trasą spacerową. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Napiwki Ile zwyczajowo zostawia się w hotelu, restauracji? Gdzie nie ma zwyczaju wyjeżdżać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! 29 maja wybieram się na trasę Paris Chords i pojawia się dużo pytań, może ktoś może pomóc :) 1. Jaki jest przybliżony budżet na wyjazd? 2. Czy warto samemu zwiedzać Luwr, Montmartre, Wersal i Disneyland? Początkowo myśleli, żeby kupić bilet na 5 dni za 52 euro Vizite Paris i zobaczyć wszystkie zabytki samemu, ale niektórzy znajomi ich odradzają, mówią, że Luwr jest tak ogromny, że sami się tam gubimy i lepiej być z prowadzi wszędzie.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Bardzo mało dni i tyle do zobaczenia!! Na jakie wycieczki warto się wybrać, a które można zignorować !!! Jakie pamiątki można kupić!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Kto był w Paryżu - powiedz mi, proszę, jaki jest średni koszt obiadu i kolacji w mieście ?? Ile pieniędzy wziąć na 8 dni? Bardzo dziękuję za odpowiedź!
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi, kto przyleciał do Paryża z Arteksu? W jaki sposób został wybrany program wycieczki i czy pokrywały się z programem? Jak spotkanie na lotnisku i powrót z hotelu nie był późny? Pod koniec czerwca chcę odbyć lotniczą wycieczkę do Paryża. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi