Pytania o ParyżDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Paryż
Aby otworzyć wizę podróżując na własną rękę, czy można zarezerwować apartament, czy lepiej zatrzymać się w hotelu? Czy rezerwacja jest konieczna, czy można to zrobić na innej stronie? Powiedz mi, Proszę..
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Jedziemy na wycieczkę lotniczą Paryż + wakacje w Hiszpanii od zaraz, na wycieczkę wydawana jest hiszpańska wiza, ponieważ. jest więcej dni. Czy będą jakieś problemy na lotnisku w Paryżu? Organizator wycieczki twierdzi, że wszystko będzie w porządku, ale chciałbym się dowiedzieć od kogoś, kto był w podobnej sytuacji. Z góry dziękuję wszystkim.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wybieram bilet między AirBaltic a Austrian Airlines. Czy ktoś może mi powiedzieć, miał doświadczenie, ... czy warto dawać pierwszeństwo AirBaltic? Czy mają opóźnienia lub negatywną reputację. A może warto kupić bilet na Austrian Airlines.??? A po drugie: nigdy nie latałem z przesiadką, ale tutaj będzie, okresy są od 30 minut. do godziny 6. Jaki okres przesiadki należy wziąć, aby nie spóźnić się na kolejny lot.Wiem, że w niektórych firmach np. Wizzai kobiecie nie wpuszczano na pokład 50 minut przed odlotem... powiedzieli, że wejście na pokład się skończyło. Może to ograniczenie, tylko w tej firmie...? Dziękuję wszystkim, którzy komentują.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 20 odpowiedzi
Kto wie, gdzie można kupić niedrogi bilet z Kijowa do Paryża? Wizzair, jak rozumiem, nie nadaje się tutaj, trzeba wziąć dwa bilety z przesiadką, a jeśli pierwszy lot się spóźnia, to nie można wsiąść na drugi, czego w tym przypadku nie wyobrażam sobie nawet . Dlatego uważam, że nie należy używać tej głupiej opcji. Może ktoś, kto leciał z Kijowa do Paryża, wskaże ci właściwą stronę. A także, które lotnisko jest lepsze, z którego łatwiej dostać się do centrum.Dziękuję
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jadę do Paryża. Proszę o informację, którą wizę lepiej pojechać, na prywatne zaproszenie lub na wizę turystyczną. Który jest łatwiejszy do zaaranżowania?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Złożyłem wniosek o wizę francuską 7 listopada, dziś jest 22 listopada. Wiza wciąż nie jest gotowa, jestem w zawieszeniu. Nikt nie może udzielić zrozumiałej odpowiedzi, przynajmniej w przybliżeniu, kiedy wiza będzie gotowa !!!!! Złożyłem podanie w Moskwie, chociaż sam pochodzę z Krasnodaru. Moje nerwy są na krawędzi, a nawet zniechęcone do wyjazdu do Francji))) Nie rozumiem, czy moje dokumenty są faktycznie brane pod uwagę!!!!!! I nie zgubili mojego paszportu!!!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chodzę na kursy przez miesiąc. Wszystko jest w pełni opłacone, ale wszystkie potwierdzenia przesyłamy faksem. Czy to dobra opcja na wizę?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Do Paryża jedziemy na 6 dni. Prześlij do Ambasady Francuskiej. Ale nie mam nieruchomości, a konto nie jest szczególnie duże. Jak teraz Francja wydaje wizy? Jest szansa?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Odmówił wizy. Wszystkie niezbędne dokumenty zostały sporządzone w 100% poprawnie i dostarczone w całości. Jednocześnie w paszporcie jest już trzech Schangenów, pensja wysoka, praca stabilna, stanowisko wysokie. Czy ktoś przeszedł procedurę anulowania w konsulacie francuskim w Kijowie i ponownie złożył dokumenty.
15 lat wstecz  •  20 subskrybenci 89 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę!!!! Chcę jechać do Paryża. Zaproponowali, że dojadą tam autobusem, ale najpierw trzeba otworzyć strefę Schengen dla Polski, a stamtąd można od razu dojechać do Paryża. Znalazłem już osoby, które zajmują się podobnymi „transportami”. Teraz mówią, że nie wszyscy przechodzą przez odprawę celną. Zamierzam otworzyć wizę turystyczną (na 12-14 dni), z płatnym hotelem, rozkładem na każdy dzień itd., a potem prosto do Paryża. W Paryżu zapisz się na kurs językowy i przedłuż wizę.
15 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Faktem jest, że chcę pojechać do Paryża, ale zostać tam przynajmniej 3 miesiące.Jak mogę to zrobić? Nie znam języka, ale mieszka tam mój przyjaciel. Myśleliśmy o otwarciu wizy turystycznej na miesiąc, a potem, aby przedłużyć mój pobyt w Paryżu, zapisać się na kursy językowe (gdzie po maturze wydają dyplom), przedłużając tym samym wizę. Kto wie, może są jakieś inne opcje, problem w tym, że nie ma teraz dużo pieniędzy, więc potrzebna jest tania opcja. Czy ktoś może mi podać koszt wizy, przelotu?
15 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź