Pytania o ParyżWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Paryż
Powiedz mi, czy 10. dzielnica Paryża jest naprawdę pokrzywdzona? Zarezerwowałem Hotel Savoy przy 9 Rue Jarry, 75010. Czytałem, że jest wielu imigrantów z krajów trzeciego świata (
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Witam. Nie mów mi, że w tym hotelu pokoje 2-osobowe są tak naprawdę tylko z rozkładaną sofą lub są pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W Paryżu na dzień - dwa, po raz pierwszy. Musisz zarezerwować niedrogi hotel bliżej atrakcji i dogodne położenie komunikacyjne. Dojeżdżamy do Charles de Gaulle, wyjazd z Orly. Naprawdę potrzebuję porady!!!! Interesuje również przybliżony koszt taksówki na oba lotniska.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wybieram miejsce, w którym wybrać hotel.Nie badałem jeszcze okolicy, myślałem, że wygodniej jest na Dworcu Północnym, ale po przeczytaniu recenzji zacząłem wątpić... Piszą, że to przerażające tam. Co powiesz? Gdzie najlepiej zatrzymać się w hotelu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Szukam niedrogiego hotelu, czytam opinie, bałam się Paryża i pokoi z pluskwami... Może ktoś Wam niedrogo ale przyzwoicie powie. Dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Opera Lautreca 3* Im więcej patrzymy na strony z opisem hotelu, tym więcej różnic w jego opisie. Może mimo wszystko ktoś był w tym hotelu i może dziś go opisać. Nie jest jasne, gdzie powiesić płaszcz lub kurtkę - czy jest szafa lub przynajmniej wieszak na odzież wierzchnią? Na stronie internetowej hotelu nie jest również jasne, jak różni się rezerwacja „Pakiet 3 noce Zostań minimum 3 noce i otrzymaj 10 € zniżki!”! od „Najlepszej dostępnej stawki”, jeśli warunki anulowania wydają się takie same. I ostatnie pytanie: po raz pierwszy otworzymy wizę Schengen sami. Gdzie lepiej zarezerwować hotel - na stronie hotelu czy na "booking.com"?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zarezerwowałem wczoraj na booking.com na marzec ostatni pokój dwuosobowy w hotelu (druga dzielnica) z płatnością MasterCard. Otrzymałem e-mail z potwierdzeniem i na stronie pojawił się komunikat, że numery zostały sprzedane. A dzisiaj patrzę, wieczorem znowu oferują ostatni pokój... Więc w co wierzyć, czy możesz być pewien, że pokój jest naprawdę zarezerwowany? A jednak - może ktoś nocował w tym hotelu - chciałabym przeczytać twoją opinię na jego temat
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co mówisz?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Idę po raz pierwszy odwiedzić Paryż na własną rękę w czerwcu.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto był prosze o pomoc, jedzenie pierwszy raz, co zabrać, może parasol lub buty powinny pomóc
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
na kolejne terminy zaproponowano nam hotel Nemours, nie możemy się zdecydować, czy go zarezerwować.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi, czy warto wybrać się do Disneyland Paris na początku listopada z dwójką dzieci (3 i 1 rok)? Który hotel lepiej wybrać? Kryteria wyboru: hotel 4 lub 5 gwiazdkowy, pokój dwuosobowy (podróżuje z nami niania) lub możliwość połączenia dwóch pokoi. Dzięki!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Moja żona i sześciomiesięczne dziecko i ja chcemy jechać do Paryża, oszczędzamy finanse! Drodzy Rodacy, powiedzcie ile jest na to potrzebne! Planujemy włączyć do programu małe zakupy, wycieczki i rozrywkę, oczywiście noclegi w hotelu, obiady, kolacje i tak małe wydatki! Czas odpoczynku 8 dni! Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
firma proponuje nam wyjazd z dwójką dzieci (9 lat i 1 rok)
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jeśli napiszą, że hotel ma parking, czy trzeba za to zapłacić? A jednak polecam niedrogi hotel w Paryżu z bezpłatnym parkingiem i śniadaniem.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy powinienem kupić kartę Paris Pass? Za 4 dni 139 euro? Gdzie najlepiej go kupić? Czy to naprawdę korzystne?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jakie dokumenty są potrzebne i co jest potrzebne, aby podróżować z dzieckiem do Francji, jeśli dziecko ma inne nazwisko?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jadę do Paryża do tego hotelu?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę opowiedzieć nam więcej o hotelu. Lokalizacja, śniadanie, obsługa pokoju.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wybieramy hotel na 8 dni w trójkącie pod koniec czerwca.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
pomóż mi znaleźć dobry niedrogi hotel w sercu Paryża?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Lecę do tego hotelu 18-go. Czy możesz mi powiedzieć, czy zapewniają ręczniki, akcesoria do kąpieli i jak dobra jest suszarka do włosów?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź