Pytania o MajorkaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Majorka
dzień dobry! jednym z miejsc, w których będziemy mieszkać, jest Blau Punta Reina. Powiedz mi, jak możesz wynająć łódkę, łódkę, łódkę, to wszystko to samo, ale z nawigatorem i z przystankami na kąpiel w zatokach. jest nas 8 osób, ale w zasadzie możemy dołączyć do innych na wycieczce, ale niezbyt duża łódź i milion osób. Najlepiej blisko nas lub sąsiednich zatok.
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przyjaciele! Polecaj zaufane restauracje w Palmie. Chciałbym spróbować lokalnej kuchni) w dobrym nastroju.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ile kosztuje wypożyczenie telewizora?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ludzie. Proszę mi powiedzieć, czy wynajmują quady, narty wodne, łodzie motorowe lub łodzie bez wynajętego sternika na Majorce.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Napisz recenzję o Sol Calas de Mallorca - zakwaterowanie, plaża, jedzenie (AL). W Internecie prawie nie ma recenzji. Dzięki. Miłego dnia!
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć!!! Chcemy odpocząć w hotelu EMPERADOR** Mam tablet i bardzo potrzebujemy WI-FI. Czy hotel (pokoje) jest wyposażony w internet? Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy są miejsca do spędzania czasu i które?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Mayoraki w czerwcu, do hotelu Juan Palma 2*, BB food. Jak tam sam hotel? Ile pieniędzy potrzebujesz na jedzenie, rozrywkę i wypoczynek? Kto tam był, powiedz mi ile to kosztuje? Wynająć samochód, gaz, jedzenie, wycieczki?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę doradź. Tanio kupiłem bilet na 2 tygodnie od 1 maja. Nasz hotel znajduje się pomiędzy Palma Nova i Magaluf. Majorka jest bardzo piękna, wszyscy o niej czytali, planowali wakacje, wiemy dokąd pojechać i generalnie czekamy na wakacje. Ale są pytania. 1) Nigdzie nie możemy znaleźć informacji o tym, czy parki wodne będą działać (w Arenal, Magaluf); 2) Jak i o której godzinie kursują promy na Ibizę? A jaka jest cena? (i czy jest sens jechać tam, aby „pobyć”?); 3) Czy 1000 euro na osobę wystarczy na 2 tygodnie, aby niczego sobie nie odmówić? =); 4) Dużo czytamy o pływaniu. Nie boimy się =) A może opalenizna?; 5) Ponieważ będziemy znajdować się w pobliżu Magaluf, od razu pojawia się pytanie, czy będą tam działały słynne kluby nocne i jak ogólnie wygląda tam życie nocne w tym okresie
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę powiedz mi, kto był w tym hotelu: - czy na plaży jest spadochron wodny, banan itp.? - jak dostać się do sklepów z markowymi przedmiotami?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Proszę mi powiedzieć, gdzie i jak można wynająć samochód w okolicach Cap de Mar, Paguera za gotówkę i za rozsądne pieniądze oraz jakie ubezpieczenie należy wykupić. Doświadczenie jazdy 28 lat.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
W Tajlandii surowość jest straszna. A co z Majorką w Hiszpanii?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź