Pytania o MajorkaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Majorka
2 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam Proszę doradzić gdzie warto lecieć razem (para) na wakacje 10 dni Niedrogo (W cenie do 3500 $) Nad morze lub ocean i zobacz co ciekawego Dziękuję Kto doradza Hiszpanii , Teneryfa, Majorka, czyli Bali! Gdzie zacząć ? I zainwestuj w finanse
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami. Dzięki.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
proszę odpowiedz
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
chcemy lecieć do Barcelony i musimy dostać się z hotelu na lotnisko, firma transferowa przewiduje 70 euro, zastanawiam się czy taksówka jest tańsza ????
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
lecimy z dwójką dzieci, wyżywienie śniadanie + kolacja, chciałbym poznać sytuację cenową
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Idę po raz pierwszy
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak poradziłeś sobie bez lodówki? (piszą, że w pokoju nie ma lodówki, mini-baru) Jak schłodzić wodę, soki, owoce, wino..??
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
sobralis' na mallorcu w sierpniu. Hotim shirokij krasivyj pljazh s bekym peskom bez bitv za mesto na nem. I chob ne bylo uzh ochen' tusovochnoe mesto. Więc chto nochju mozhna bylo spat' a ne slushat' kriki i pianstco. No i ne sovsem chtob glush. Vse taki chtob by kakie-to launge bary i restorany. Dumaem palma nova – jaki skazhete?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kryteria wyboru są takie same jak w każdym gorącym kraju, gdzie na wakacjach będą małe (do 7 lat dzieci), dobre jedzenie, najlepiej wszystkie, aby można było zameldować się z 3 dzieci (od 1 roku do 2 lat). stary), pierwsza linia, na 2 tygodnie na początku sierpnia, wyjazd z Piotra, do 200000 r-jeżeli realne lub mniej dni
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Niezależnie od tego, czy warto tam jechać, gwiazdorstwo jest bardzo krępujące, ale według opinii jest w porządku. Czy ktoś był tam w tym roku na wakacjach?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę o odpowiedź, sauna jacuzzi za opłatą? i jak dobrzy są? Czy napoje all inclusive są bezpłatne?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Teraz mieszkamy w Barcelonie i planujemy lecieć na 2 dni na Majorkę. Proszę mi powiedzieć, który tani hotel wybrać, aby plaża była obok białego piasku, jak Es Trenc czy coś w tym rodzaju.Dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Po 10 czerwca jadę na wakacje. Chcę tam spędzić 10-14 dni. Chciałbym komfortowych, relaksujących wakacji. Chciałem coś zobaczyć i na chwilę pochłonąć morze.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy warto jechać do jednej czy dwóch gwiazdek?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy do hotelu Atlantic Park, 18 września. Interesują mnie informacje o hotelu, jakie wycieczki można tam wybrać, koszt napojów, mamy posiłki HB itp. W Internecie prawie nie ma opinii. Raport!
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, kto odpoczywał w tym hotelu, prawie nie ma o nim informacji. I nadal nie mogę znaleźć bezpośredniego lotu z Samary na Majorkę! Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Na Majorkę wybieramy się w drugiej połowie września. długo studiował Internet i wybrał trzy hotele: 1) Condesa de la bacha 2) Flamboyan Caribe 3) Insotel Club Mandia (Porto Cristo). Opowiedz mi plusy i minusy znalezienia każdego hotelu na wyspie. Odpoczywają dwie osoby dorosłe z 5-letnim dzieckiem, więc miasteczka i parki dla dzieci są mile widziane. dzięki wszystkim, którzy pomagają!!!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy to ten sam hotel? a potem jakoś jest to całkowicie niepoprawne na turpravda ten hotel jest rozstawiony. a kiedy rezerwuję z Hiszpanami, ogólnie rzecz biorąc, trzecie imię.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam 44 lata, moja żona 39. Chciałbym znaleźć hotel na około. Majorka 3-4 gwiazdki Co byłoby cicho z przyzwoitą plażą i śniadaniem, cóż, ogólnie rzecz biorąc, niedaleko centrów rozrywki.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
powiedz coś o poziomie 2* na Majorce w porównaniu do 3*, na przykład Cypr lub Turcja
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź