Java Hotel 4*– Opinie

2
Ocena 4.010
na podstawie
2 opinii
Hotel położony jest blisko centrum Can Pastilla, obok przystanku autobusowego z łatwym dojazdem do stolicy wyspy. Zbudowany w 1972 roku, w latach 2012-2013 został całkowicie odrestaurowany. Dzięki dogodnej lokalizacji hotel jest idealnym miejscem zarówno na wypoczynek jak i podróż służbową. Hotel można polecić do wypoczynku młodzieży.Więcej →
аватар
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 1.0
Mieszkaliś my w tym hotelu w czerwcu 2012 roku. Lokalizacja hotelu w stosunku do plaż y i przystankó w jest doskonał a, jedzenie normalne. ALE wszystkie wraż enia z hotelu przekreś lił fakt, ż e w naszym pokoju był y pluskwy. Był em w Hiszpanii siedem razy, na Majorce drugi raz, pierwszy raz to widział em. … Już ▾ Mieszkaliś my w tym hotelu w czerwcu 2012 roku. Lokalizacja hotelu w stosunku do plaż y i przystankó w jest doskonał a, jedzenie normalne. ALE wszystkie wraż enia z hotelu przekreś lił fakt, ż e w naszym pokoju był y pluskwy. Był em w Hiszpanii siedem razy, na Majorce drugi raz, pierwszy raz to widział em. Należ y zauważ yć , ż e obsł uga hotelu nie od razu nas wyprowadził a z tego pokoju. Nie chcę opisywać wszystkich negatywnych emocji, któ rych doś wiadczyliś my, ale oczywiś cie nie polecił bym nikomu tego hotelu.
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 7.0
Mił y, cichy hotel bez dodatkó w. W pokoju (standard 2-osobowy): szafa wnę kowa, 2 ł ó ż ka z cał kowicie pł askimi poduszkami (! ), 2 szafki nocne (w jednym z nich telefon), stolik z lustrem, fotel, telewizor (brak rosyjskiego kanał ) . Ś wiatł o w pomieszczeniu zapewnione jest tylko w postaci 3 kinkietó w na ś cianie, nie ma duż ej lampy sufitowej, wieczorami swoista „intymnoś ć ”. … Już ▾ Mił y, cichy hotel bez dodatkó w. W pokoju (standard 2-osobowy): szafa wnę kowa, 2 ł ó ż ka z cał kowicie pł askimi poduszkami (! ), 2 szafki nocne (w jednym z nich telefon), stolik z lustrem, fotel, telewizor (brak rosyjskiego kanał ) . Ś wiatł o w pomieszczeniu zapewnione jest tylko w postaci 3 kinkietó w na ś cianie, nie ma duż ej lampy sufitowej, wieczorami swoista „intymnoś ć ”. Jest sejf, ale trzeba zapł acić . Nie ma lodó wki. Ł azienka cał kiem przyzwoita, z sprawną hydrauliką (wanna z prysznicem, toaleta, bidet, umywalka z duż ą pó ł ką i lustrem, suszarka do wł osó w), ale bardzo mał o wieszakó w na rę czniki. Z balkonó w wszystkich pokoi jest jednocześ nie widok na morze i basen. Moż esz wysuszyć rzeczy na balkonie, wycią gają c liny za pomocą spinaczy do bielizny (inaczej wszystko zdmuchnie wiatr! ). Na pię trze znajdują się.2 windy. Posił ki był y ś niadania i kolacje. Ś niadania codziennie są takie same, ale zawsze moż na coś wybrać (wą tpię , ż eby ktoś w domu miał bardziej urozmaicone ś niadania), a obiady jak zawsze obfite i na ró ż ne gusta. Nikt nie był gł odny! Obsł uga jest ż yczliwa i ż yczliwa, ale tylko Yolanda i barman w kawiarni naprzeciwko mó wią po rosyjsku w recepcji (trochę ). Inne — hiszpań ski, niemiecki, angielski. Basen jest ł adny (na zdję ciu wyglą da na znacznie wię kszy niż w rzeczywistoś ci). Rozrywka wieczorami w ję zyku niemieckim i bardziej jak coś dla starszych. Ale był jeden wieczó r koncert tancerzy flamenco, wszystkim bardzo się podobał . Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna - kilka minut od morza, aw pobliż u przystanek autobusowy do Palmy (okoł o 20 minut) oraz do Arenal. Lotnisko jest bardzo blisko, ale nie sł ychać samolotó w. po prostu widzisz. jak startują co 15 minut. Pię kna! Najważ niejszą rzeczą w pozostał ych jest pozytywne nastawienie i nie zwracanie uwagi na drobne wady, któ re czasami wystę pują !
Źródło opinii — vOtpusk.ru


awatara hodireva2
Rozumiem, że w samym pokoju nie można palić, ale szczególnie interesuje mnie balkon / loggia
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Kolej Soler
Ocena 10.0
Hiszpania, o. Majorka
transport
Przylądek Formentor
Ocena 9.0
Hiszpania, o. Majorka
Natura, Ulica, miejsce, punkty widokowe

Отель расположен недалеко от центра города Кан-Пастилья, рядом с автобусной остановкой, откуда легко добраться до столицы острова. Построен в 1972 году, в 2012-2013 годах был полностью отреставрирован. Благодаря удобному расположению отель идеально подходит как для отдыха, так и для деловых поездок. Отель можно рекомендовать для молодёжного отдыха.

Lokalizacja 2 км от аэропорта. 8 км от центра г. Пальма. 500 м от центра туристической зоны Кан-Пастилья.
Opis plaży Пляж в 80 м от отеля. У бассейна шезлонги, зонтики - бесплатно, полотенца - под депозит.
 • 2 linia
W hotelu

Ресторан с кондиционером - шведский стол на завтрак и ужин. Show cooking. Закуски в коктейль-баре и лаунж-террасе.

Терраса для загара, торговый автомат (напитки), круглосуточная стойка регистрации, ускоренная регистрация заезда/отъезда, услуги по продаже билетов, камера хранения багажа, услуги консьержа, услуги по глажению одежды, факс/ксерокопирование, доставка прессы, семейные номера, звукоизолированные номера.

Персонал говорит на итальянском, французском, испанском, английском, немецком.

Размещение домашних животных не допускается.

 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
Bolalar uchun
Rozrywka i sport Игровые автоматы (платно), дартс.
 • Spa lub centrum odnowy biologicznej
 • sauna/łaźnia/łaźnia turecka
Opis pokoi

Всего 249 номеров в 8-этажном здании отеля. Большинство номеров имеют вид на море.

 • prysznic
 • bezpieczny $
 • klimatyzator
 • telewizja kablowa/satelitarna
 • telewizor plazmowy
 • telefon
 • internet wi-fi
 • balkon/taras
Adres c/ Goleta, 7 Ses Fontanelles 7610 Playa de Palma - Mallorca
Telefony: Telf. +34 971 850 000
Fax. +34 971 851 212
Stronie internetowej: Java Hotel
FAQ