Pytania o Costa BravaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Costa Brava
Do tej pory trafiłam tylko na lokalną agencję Bus Plana, przeszukiwałam już FB w grupach, nie wiem gdzie znaleźć innych podróżników wypożyczonym autem, żebym mogła jeździć razem i zobaczyć pobliskie miasta na własną rękę (my nie jedź ()
6 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedzcie mi proszę drodzy eksperci, co jest bardziej opłacalne w Hiszpanii na zwiedzanie atrakcji - wynajem samochodu (średni koszt doby dla auta średniej klasy?) Czy usługi biura podróży (w hotelu lub na ulicy?) Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dobry dzień. Powiedz mi, czy w tym kraju są „agencje uliczne”, które organizują wycieczki na miejscu? A może lepiej wziąć od touroperatora? I opowiedz mi o kosztach tych wycieczek
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Co trzeba zobaczyć w Barcelonie? Co jeszcze zobaczyć poza Barceloną? Gdzie są interesujące miejsca? Gdzie kupić lepsze wina, rzeczy, aby jakość i cena były normalne?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto był, odpowiedz jadę 17.06.Oczywiście interesuje mnie wszystko: noclegi, wyżywienie, wycieczki, obyczaje, ilość papierosów dozwolona, ​​czy jest cło w Barcelonie? Proszę napisz!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
witam, jadę z mężem 17 na Costa Bravo. chcemy pojechać do Barcelony na kilka dni bez usługi wycieczki krajoznawczej. powiedz mi jakie są ceny za transport do miasta i samo w sobie, czy bardziej opłaca się wypełnić ankietę?
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Do wypoczynku wybrałem Beverly Park Hotel ze względu na dobre recenzje, a także w celu odwiedzenia Andory i Francji. Kto już był, powiedz mi czy są wycieczki w tym kierunku, ich koszt, a może ktoś pojechał do tych krajów na własną rękę.Na co zwrócić uwagę, jakie rady. A jak wyjdą pieniądze?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy są jakieś wycieczki do Francji z Costa Brava czy można jakoś pojechać na własną rękę.Prawdopodobnie będziemy mieli wizę na konkretny wyjazd, na wakacje w hotelu, czy to nie ma znaczenia?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kto sam jeździł na wycieczki, powiedz mi niuanse, będziemy wdzięczni.Wyjeżdżamy 8 czerwca
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi