Pytania o Costa BravaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Costa Brava
Jeździmy z dzieckiem, więc to bardzo ważne
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czy w pokoju jest klimatyzacja i lodówka?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! po Egipcie ceny w Hiszpanii są lekko napięte. Proszę określić, co zrobić z dywanikami i ręcznikami. Czy za rzeczy plażowe trzeba dodatkowo płacić, czy można zabrać ze sobą własne?
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Co zabrać z domu na plażę?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Nigdy nie byłam na wakacjach w Hiszpanii. Prosimy o poinformowanie hotelu ekonomicznego (nie rodzinnego). Terytorium jest mile widziane. Zainteresowany okolicą Lloret de Mar. Gotowy również do rozważenia innych kurortów w Hiszpanii. Planujemy wyjazd na drugą połowę czerwca, budżet to 30-35 tys. rubli.
10 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
Jedzenie, czy jest suszarka do włosów, lodówka w pokoju. Basen jak dostać się do Barcelony?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
nie znalazłem żadnych komentarzy na temat hotelu?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
wycieczka po pensjonacie do Luna Park opinie?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Co polecasz wybrać?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
radzę hotelowi 3-4* na Costa Brava w mieście zamknąć plażę i wszystkie rozrywki oraz do Barcelony. Kochamy aktywny wypoczynek. Hotele oddalone od miasta nie są interesujące.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, drodzy eksperci z Hiszpanii. Proszę o poradę w wyborze hotelu z dogodnym połączeniem komunikacją miejską z Barcą (około 30 minut pociągiem). Rozumiem, że musisz oglądać w Blanes? Jak się z tego wydostać? A jak daleko od Lloret de Mar? Zainteresowany 3-4 gwiazdkami. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Hiszpanii.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Polecam hotel na plaży niedrogi, ze spokojnym morzem (bez fal) - to konieczność, ponieważ. Podróżujemy z 9-latkiem. Planujemy wakacje na przełomie sierpnia-września Życzenie dla hotelu: nieduży, z bogatą roślinnością, kawiarniami i sklepami niedaleko. Jeśli "uwzględniłem", to upewnij się, że masz menu z kuchnią narodową i owocami morza. Dziękuję wszystkim, którzy udzielą odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Opowiedz mi o czystym, nowiutkim hotelu, tuż przy plaży, w Lloret de mar. Pojedziemy, w hotelu zatrzymamy się tylko na noc, więc terytorium nie jest ważne. Najważniejsze, że przytulne pokoje i blisko plaży i przystanku. Z góry dziękuję wszystkim
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry wieczór! Jeszcze nie zdecydowałem, ale chciałbym poznać porównawczy opis hotelu Blausel 4* i hotelu Beverly Park 4* w Blanes, Costa Bravo resort, Hiszpania. Jestem bardzo stara. ale uwielbiam animację, zabawę, pyszne i piękne jedzenie. Zdecydowałem się na wycieczki - wybór jest bogaty !!!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jedziemy do tego hotelu z naszymi synami, ale opinie nas przerażają. Czy naprawdę jest tam tak źle?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
kto był ostatnio, podziel się wrażeniami. I jeszcze jedno pytanie: lepiej latać Pegasusem czy Natalie Tours? cena jest prawie taka sama, to żenujące, że Pegasus często wytrzymuje loty, prawda?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chce iść
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dodatkowe informacje dotyczące tego hotelu wskazują, że na terenie całego hotelu oraz w pokojach obowiązuje zakaz palenia. Powiedz mi proszę, kto poszedł, czy to prawda, że ​​w hotelu nie pali? Z góry dziękuję! PS: Słyszeliście ostrzeżenie z Ministerstwa Zdrowia)))
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam wszystkich turystów! We wrześniu jadę do Hiszpanii, proszę pomóżcie mi z wyborem dobrego trzyrublowego banknotu w rejonie Costa Brava, miasta Tossa de Mar, dziękuję.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, który hotel jest lepszy? Potrzebujesz relaksującej przerwy. Żadnej imprezy ani hałasu. Dzięki 1.Boix Mar 3* 2. Stella Maris 3 3.Samba 3* 4. Don Juan Tossa 3* 5.La Palmera 3* 6.Xaine Park 3* 7.Mar Narty 3* 8.Wspaniały 3*
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy w pokoju jest klimatyzacja, telewizor, suszarka do włosów?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, który obszar wybrać na Costa Brava? Potrzebujesz spokojnego wypoczynku, plaży, sklepów i infrastruktury w pobliżu. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
proszę powiedz mi, czy ktoś wie o hotelu Medplaya - Hotel Regente w Benidormie? gdyby ktoś był, byłby bardzo wdzięczny za szczegóły, z góry dzięki !!!?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cena jest prawie taka sama, ale w Montagut wszystkie pokoje to apartamenty, a jedziemy z dwójką dzieci, to ważne.
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaki rozmiar pokoju dla czterech (2 dorosłych i 2 dzieci) w hotelu, a potem czytając opinie o Rosamar 4*, odniosłem wrażenie. że pokoje są bardzo małe. A jednak chciałbym wiedzieć, czy ten hotel jest wart rozważenia. Będę bardzo zadowolony z każdego, kto odpowie na moje pytania.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do Hiszpanii lecimy pierwszy raz, może jest jakaś rada jak wybrać hotel z basenem, żeby nie było głośno i plażę z płytkim wejściem. Dziękuję wszystkim!
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Ludzie mówią coś o hotelu, jeśli ktoś tam został. Jedziemy z m/h we wrześniu na kilka tygodni, teraz wybieramy hotel, wybraliśmy Pimar (chcemy 1 linię, 3* i żeby możliwości pokrywały się z życzeniami =)).Jakie są pokoje i obsługa, jakie jest jedzenie =) i w ogóle jakie są zalety i wady oczywiście...
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jak blisko jest rozrywka od hotelu???Co ciekawe??? Jaki jest basen?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »