Pytania o Movenpick Resort Taba 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
planujemy jechać, ale jest dużo negatywów, mówią, że właściciel się zmienił, a hotel stał się znacznie gorszy, w żaden sposób nie odpowiada. 5 gwiazdek
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak dostać się do Ejlatu na spacer (przejście odpraw celnych, jak dostać się do miasta, jakie dokumenty są potrzebne, co zwiedzić)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
jak się zachować, jeśli personel zachowuje się wyzywająco
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Ciekawi Cię, czy można skorzystać z placu zabaw sąsiedniego hotelu Hilton, hamaków, dyskoteki, basenu lub po prostu spacerować po terenie tego hotelu? Jeśli to możliwe, czy jest bezpłatne?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Strona hotelu podaje, że system „Wszystko” obejmuje oprócz restauracji głównej 1 kolację w każdej płatnej restauracji, wycieczkę łodzią podwodną, ​​1 wizytę u fryzjera i 1 pranie chemiczne. Czy to naprawdę?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Interesuje mnie odkryty basen. Planujemy wyjazd na styczeń. Dzięki.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Odpoczniemy w Movenpick na początku kwietnia. Kto odpowie - czy hotel działa tr. sala. Czy jest sauna, jakość i ile to kosztuje? DZIĘKUJĘ CI!!!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja jedziemy do Movenpick 11.03. ,może są towarzysze podróży.Wyjazd z Kijowa.Pytanie do tych co wiedzą,czytałem że Wi-Fi zabiera w pokoju.Czy to jest usługa płatna?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jest wymieniony na stronie internetowej hotelu, ale żadne ze zdjęć tego nie pokazuje...
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już